Organizator konferencji – kim jest?

2021-08-18T13:19:18+02:0013 sierpnia 2021|Konferencje|

Organizatorem konferencji jest z reguły agencja eventowa, taka jak Whatevent. Organizator ma za zadanie stworzenie idealnego scenariusza pod wydarzenie różnego rodzaju. Od zaplanowania programu po catering czy nocleg. Cała odpowiedzialność spoczywa właśnie na organizatorze, dlatego każdy element musi być dopięty na ostatni guzik oraz dopilnowane, aby nie było żadnych pomyłek.

Czego potrzebuje organizator do organizacji wydarzenia?

Organizatorzy, aby w ogóle zacząć prace nad daną konferencją potrzebują niezbędnych informacji. Najlepiej, jeśli byłyby one zawarte w krótkim biffie czy zapytaniu ofertowym. Nie jest aż tak istotne, jaka to będzie forma, a ważna jest merytoryczna treść. Pamiętajmy o zawarciu wszystkich kluczowych elementów organizacyjnych.

Jakie elementy powinny być zawarte?

  1. Termin konferencji
  2. Miejsce-region
  3. Ilość uczestników
  4. Budżet
  5. Catering i nocleg
  6. Dodatkowe atrakcje
  7. Konferansjer

Wypisane powyżej elementy to tylko jedne z podstawowych i nierozwiniętych formuł, jakie powinny być zawarte w ofercie dla organizatora. Zwróćmy uwagę, że skraca, to czas pracy i pozwala na uzyskanie idealnego scenariusza pod wydarzenie.

Czym zajmuję się organizator imprez?

Agencja zajmuję się organizacją od A do Z. Jej zadaniem załatwić nam wszelkie niezbędne i najbardziej wymyślne elementy. Planują całą konferencję. Zapewniają nocleg w hotelu, catering, hostessy, gadżety reklamowe, transport na miejsce, konferansjera, a nawet scenografię czy podest sceniczny.  Zlecając naszej firmie organizację całej konferencji, zapewniamy najlepsze rozwiązania. Jesteśmy profesjonalistami pełnymi pasji i artyzmu. Dzięki naszej pracy, każda konferencja zapadnie uczestnikom na długi okres czasu w pamięć i pomoże w budowaniu pozytywnego wizerunku marki na wśród słuchaczy. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i nie trzymamy się sztampowych ram, dzięki czemu nasze wydarzenia nie są powielanymi schematami. Potrafimy sprostać każdym, nawet wymaganiom.

Call Now ButtonSKONTAKTUJ SIE