Wszelkiego rodzaju niecodzienne pokazy to interesująca alternatywa dla standardowych atrakcji, które najczęściej wypełniają harmonogram eventów. Jedną z propozycji takiego nietypowego widowiska jest pokaz malowania światłem, który dostarczy uczestnikom niezapomnianych wrażeń.

Na czym polega malowanie światłem?

Raczej nieczęsto słyszy się, by do malowania używać innych przyborów niż kredki, mazaki, pastele czy farby. Okazuje się jednak, że za artykuły plastyczne mogą służyć takie narzędzia jak piasek czy chociażby właśnie światło. Jak to działa? Samo malowanie światłem należy do technik fotograficznych, ponieważ umożliwia zarejestrowanie ruchu światła dzięki uprzedniemu naświetleniu. Jest to jednak również atrakcyjna forma widowiska eventowego. Do stworzenia obrazków można używać różnych źródeł światła, w tym na przykład lampy w kształcie tuby, która pozwala na kreślenie kształtów czy smug, a proces ten odbywa się w całkowitej ciemności panującej w pomieszczeniu. Na wyjątkowość malunków wpływa ich dynamiczność – kolejne nanoszone linie tworzą wręcz animowaną historię.

Malowanie światłem – czy warto?

Pokaz malowania światłem jest nietypową formą rozrywki, która dostarcza widzom równe niezwykłych doświadczeń wizualnych. Jeżeli wciąż zastanawiasz się nad zorganizowaniem tego typu atrakcji na swoim evencie, powinieneś wiedzieć, że za jej wyjątkowością przemawia przede wszystkim unikatowość – trudno bowiem o kilkukrotne odwzorowanie danego obrazu, a więc każdy z nich powstały podczas pokazu stanowi swojego rodzaju arcydzieło. Co więcej, pokaz na żywo można urozmaicić o dodatkową atrakcję dla uczestników, a mianowicie wykonanie im fantastycznych fotografii, na które artysta dołączy własnoręcznie malowane świetlne efekty specjalne. To świetny pomysł na pamiątkę, a udostępnienie takiej opcji przez organizatora z pewnością spotka się z pozytywnym odbiorem i korzystnie wpłynie na opinie o całokształcie wydarzenia.

Współpracujemy z uzdolnionymi artystami, którzy są specjalistami w swojej dziedzinie. Zależy nam na spektakularnych efektach, które zachwycą obserwatorów i pozostaną w ich pamięci na bardzo długi czas. Zaufaj naszej kreatywności i doświadczeniu.