Organizacja dużych i małych koncertów

Koncerty cieszą się uznaniem każdej grupy odbiorczej, niezależnie od wieku czy płci. Można nimi podkreślić wagę takich wydarzeń jak jubileusze, uroczyste otwarcia obiektów, pikniki, festyny, czy po prostu imprezy firmowe. Niezależnie od miejsca i czasu WHATEVENT jest w stanie zaserwować Państwu niezapomniane emocje płynące z muzycznych doznań. Działamy na terenie całej Polski, współpracujemy ze wszystkimi gwiazdami i artystami w naszym kraju i nie tylko.

Odnajdź gwiazdę dla siebie, która rozbłyśnie na Twoim koncercie

WHATEVENT charakteryzuje się nietuzinkowym działaniem, które pozwala na zachowanie idealnego balansu jakości i ceny. Znając osobiście wiele ikon naszej branży muzycznej, jesteśmy w stanie negocjować stawki najbardziej rozchwytywanych postaci, na rzecz naszego klienta. Dbamy o klientów i ich gwiazdy, spełniając każdy warunek obowiązującej umowy z gwiazdą i klientem. Zadowolona to gwiazda gwarantuje udany koncert.

Oświetlenie, nagłośnienie, scena

Opierając się na riderze technicznym danego muzyka, dostarczamy sprzęt najwyższej jakości, dzięki któremu macie Państwo pewność, że przyjemność płynąca z udziału w wydarzeniu będzie niezapomniana. W odpowiedni sposób rozstawiamy scenę, zachowując najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa. Nawiązując do bezpieczeństwa nie możemy zapomnieć o ochronie i bezpieczeństwie wszystkich uczestników eventu. Dopełniamy wszelkich starań, aby wszystko – jak zawsze – wychodziło idealnie, bez żadnych niespodzianek.

Co zapewniamy?

  • Dostęp do wszystkich gwiazd i celebrytów

  • Ze względu na stałą współpracę z artystami, mamy duże możliwości negocjacyjne gaży

  • Pełną obsługę techniczną zgodną z riderem technicznym znanej osobistości

  • Kompleksową obsługę marketingową wydarzenia

  • Pełen pakiet ochrony wydarzenia, najem służb porządkowych

  • Najwyższą jakość realizacji wraz z foto i video relacją

eventy w całej Polske - whatevent
Imprezy/Koncerty
Koncerty whatevent
Koncerty

Organizacja małych i dużych koncertów na terenie całej Polski

Poszukujesz gwiazdy na swój jubileusz? Szukasz artysty na bankiet, imprezę firmową albo piknik / festyn? WHATEVENT jest agencją, która stanie na wysokości każdego zadania. Koncerty dla firm, obiektów handlowych, miast, lub domów kultury to dla nas nic nowego. Wyślij zapytanie, zadzwoń do nas, gwarantujemy profesjonalną obsługę, która poprowadzi Państwa przez wszystkie tajniki udanej obsługi eventu.

📫 koncerty@whatevent.pl
786 222 223

Logo whatevent.pl