Lodowisko syntetyczne – dlaczego warto?

Z pewnością wśród osób czytających ten artykuł, znajdą się tacy, którzy uwielbiają jazdę na łyżwach i chętnie uprawialiby ten sport przez okrągły rok. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom takich ludzi, warto zastanowić się nad lodowiskiem syntetycznym, dzięki któremu naprawdę jest to możliwe!

To nie tylko świetna atrakcja, ale również miejsce, w którym każdy będzie czuł się dobrze i bezpiecznie, bo w końcu na tym ostatnim każdemu najbardziej zależy. Czym są takie syntetyczne ślizgawki? Dlaczego warto je wynająć? Co czyni je tak wyjątkowymi? Poznaj odpowiedzi zostając z nami do końca!

Syntetyczne lodowisko – co to takiego?

Wbrew temu, że lodowisko głównie kojarzy nam się z atrakcją zimową, która trwa przez krótki czas warto wiedzieć, iż wcale nie musi tak być. Owszem, tego typu lodowiska są najbardziej popularne, a syntetyczne dopiero wchodzą w obieg. Jednak poznając je bliżej, każdy zapalony łyżwiarz będzie chciał jeździć na łyżwach cały rok nawet latem, gdy jest gorąco.

Dlaczego warto wynająć lodowisko syntetyczne?

Problem rozkładania i składania go, co kilka miesięcy pozostaje rozwiązany. Wynajmując lodowisko syntetyczne, nasza agencja WhatEvent rozkłada go, w dogodnym terminie i zapewnia dodatkowy sprzęt, na przykład łyżwy, które będzie można wypożyczać osobom pragnącym pojeździć na tej ślizgawce. Nie dość, że to spora oszczędność pieniędzy, to jeszcze całoroczna atrakcja, która przyniesie nam pewne zyski.

Zalety, które płyną po zamontowaniu takiego lodowiska

Po pierwsze, oszczędzasz pieniądze. Dlaczego? Nie potrzebujesz maszyn, które odświeżą lód, i które z drugiej strony pochłaniają masę prądu. Po drugie, lodowisko syntetyczne stawia się w wybranym miejscu w ciągu maksymalnie kilku godzin. Po trzecie, oszczędzasz na transporcie oraz przechowywaniu. Nie czekaj na zimę! Wynajmij profesjonalne lodowisko syntetyczne od naszej agencji WhatEvent już dziś. Wyślij do nas wiadomość na maila lub zadzwoń. Z ogromną chęcią omówimy z Tobą wszystkie szczegóły.