Otwarcia komercyjne / Otwarcia VIP / Wmurowanie kamienia węgielnego

Otwarcia są zawsze wydarzeniami, które budują siłę marki / obiektu na potrzeby pozytywnego postrzegania w przyszłości. Każdy element musi być odzwierciedleniem pracy profesjonalnej grupy, która zadba o każdy detal. Liczy się skuteczny, stonowany PR, który pozwoli na wzrost wartości firmy w jakże krótkim okresie czasu – którym jest sama uroczystość. Dobór odpowiedniej scenografii, oświetlenia, samego cateringu powierzają Państwo agencji, która zna się na tym najlepiej.

Fachowa obsługa, najlepsi technicy, niezawodny catering

To tylko niektóre elementy udanego eventu jakim jest uroczyste otwarcie. Odpowiednie przygotowanie pod przecięcie wstęgi, pod oficjalne przemówienie, dobór hostess, przygotowanie atrakcji takich jak koncerty czy pokaz fajerwerków to elementy składowe, które wymagają kontroli najlepszych z najlepszych. WHATEVENT sprosta każdemu wymaganiu, przed którym nas Państwo postawią.

Wykorzystaj otwarcie na swoją korzyść

Wiemy, jak wykorzystać takie wydarzenie na korzyść naszego klienta. Wysublimowana kreacja wizerunku firmy, tudzież jej podbudowanie nie musi być inwazyjne, wręcz niepokojące. WHATEVENT opiera się na sprawdzonych systemach, które w sposób skuteczny łączą kanały B2B & B2C.

Co zapewniamy?

  • Obsługa wydarzenia przez profesjonalistów w wieloletnim doświadczeniem

  • Szczegółowy scenariusz wraz z odpowiednimi atrakcjami

  • Kontakt z mediami w celu promocji wydarzenia

  • Zaproszenie oficjeli z danej lokalizacji

  • Pełna obsługa techniczna wydarzenia: oświetlenie, nagłośnienie, budowa sceny

  • Catering dostosowany do potrzeb uroczystości

eventy w całej Polske - whatevent

Poszukujesz sposobu na innowacyjny event?

Napisz do nas, zadaj zapytanie, przekaż brief. Gwarantujemy, że specjalista WHATEVENT odpowie na wszystkie pytania, lub przekaże brief do działu ofertowania. Możecie być Państwo pewni, że przygotujemy ofertę nietuzinkową, która spełni wszystkie potrzeby najbardziej wymagających klientów. Potrzebujesz organizacji otwarcia obiektu, premiery produktu, inauguracji VIP, a może wkopanie kamienia węgielnego? WHATEVENT jest agencją, która wychodzi na przzeciw Twoim potrzebom.

📫 otwarcia@whatevent.pl
☎ 786 222 223

Logo whatevent.pl