Wraz z nadejściem ciepłych miesięcy w roku, pojawia się doskonała okoliczność do organizacji eventów na świeżym powietrzu. Takie imprezy plenerowe z reguły pozwalają na wykorzystanie wielu ciekawych pomysłów, które zapewnią rozrywkę wszystkim zgromadzonym gościom. Chcąc się wyróżnić, warto postawić na coś niebanalnego. Takie właśnie pomysły znajdziesz w ofercie agencji Whatevent.

Mobilny tor gokartowy

Jedną z tych nadal mało spotykanych atrakcji jest możliwość wynajmu mobilnego toru gokartowego. To szczególnie fajna rozrywka, która doskonale sprawdzi się jako wyścig firmowy. Aby zasiąść za sterami tej mini wyścigówki rodem z formuły pierwszej, wcale nie trzeba posiadać prawa jazdy na samochody osobowe. Daje to możliwość wzięcia udziału w zabawie dosłownie każdej chętnej osobie, choć na pewno będzie to największa frajda dla fanów motoryzacji. Dzięki mobilności tej atrakcji, jesteśmy w stanie stworzyć dla ciebie tor w każdym miejscu. Aby uniknąć uszkodzeń, tor budujemy na specjalnym podłożu wyścigowym. Oprócz tego, jak przystało na profesjonalne zawody, zamontowane zostaną specjalne zabezpieczenia, wraz z bandami – które można wykorzystać na reklamę. W pakiecie oferujemy także oświetlenie, które pozwala na rozegranie zawodów po zmroku. Zapewniamy także stroje dla wszystkich uczestników, a także możliwość wynajęcia aż dwudziestu gokartów.

Wynajem toru z Whatevent

Jeżeli twoja decyzja co do atrakcji została już podjęta i jest to wynajem mobilnego toru gokartowego – zgłoś się do agencji Whatevent! Nasza oferta jest jedną z najlepszych na rynku.
W cenie oprócz samych elementów toru i zabezpieczeń, otrzymujesz także profesjonalną kadrę instruktorów i montażystów który będą czuwać nad przebiegiem zawodów. Przeszkolą wszystkich uczestników, ze szczególną dbałością o osoby, które nigdy nie siedziały za sterami samochodu. Stały nadzór gwarantuje najwyższą jakość sprzętu i bezpieczeństwo, które jest tak ważne podczas tego typu imprez. Nasza agencja zadba o każdy szczegół tak, aby wszyscy uczestnicy wyścigu  bawili się wyśmienicie. Na zakończenie, zostaną wręczone specjalne dyplomy za uczestnictwo i puchary dla trzech najlepszych miejsc. Taki event z pewnością na długo zagości w pamięci i będzie miłym wspomnieniem na długie lata.