Zastanawiasz się nad urządzeniem pirackiej imprezy, ale nie wiesz od czego zacząć? Z naszą pomocą będzie to znacznie prostsze! Stara knajpa, pirackie flagi, żagle, liny, beczki i kotwice. Klimat jak z filmu „Piraci z Karaibów”. Jesteście gotowi, aby zostać piratami?
Wspomniany wcześniej film wzbudził ogromne zainteresowanie wśród Polaków. Jak zaraz zobaczycie, przygotowanie takiej imprezy jest na prawdę proste, a daje dużo radości i zabawy.

Odpowiedni strój, adekwatny do imprezy

Stroje pirackie charakteryzują się mnóstwem kolorów, wzorów i dodatków, co daje możliwość różnorodnego ubioru. Na pirackiej imprezie nie może zabraknąć kobiet! One bowiem przynosiły szczęście na morskich wyprawach. Jak się zatem ubrać? Naszą propozycją dla Pań będą długie koszule, przewieszone grubym paskiem. Drugą propozycją są długie spódniczki do ziemi połączone z koszulą hiszpanką. Do tego obowiązkowo wielki kapelusz i zabawkowy miecz. Dla Panów proponujemy opaski na głowę, ciemne spodnie bądź takie w paski. Tutaj również będzie pasować koszula z kamizelką. Dodatkiem może być mieć lub mały pistolet. I voilà! Strój gotowy! Teraz możecie z dumą przystąpić do pirackiej imprezy!

Odpowiednie miejsce na zorganizowanie przyjęcia

Przeprowadzić taką imprezę można praktycznie wszędzie. Wystarczy tylko pomysł na dekoracje i wyobraźnia. Aby morski klimat unosił się w powietrzu, warto udekorować miejsce różnymi akcesoriami. O czym mowa? Mamy na myśli:

  • Pirackie flagi i banery,
  • Podkładki o kroju map,
  • Sieci rybackie,
  • Pirackie akcesoria do zdjęć
  • Sztuczne kości,
  • Chusty, dmuchane papugi,

Można by tak wymieniać i wymieniać, jednak nie będziemy Wam zaprzątać głowy takimi szczegółami. Z naszą grupą, zajmiemy się całą dekoracją wyznaczonego miejsca. Zadbamy o to, aby piracki klimat był utrzymany na wysokim poziomie. Gwarantujemy, że każdy poczuje się jak w filmie Piratów z Karaibów! Odpowiednia muzyka podtrzyma napięcie związane z morskim klimatem.

Aby bardziej rozweselić publiczność, dobrym pomysłem będą konkursy i różne zabawy ,które rozweselą Was do łez. Poszukiwania skarbów również muszą znaleźć się na check liście. To świetna forma rozrywki dla każdej osoby! Jesteście zainteresowani naszą ofertą? Jeśli tak, to serdecznie zapraszamy do kontaktu! Jak się z nami umówić? To proste! Wystarczy zadzwonić lub zostawić wiadomość email. My postaramy się jak najszybciej odpisać i ustalić dalsze szczegóły imprezy. Mamy nadzieję, że do usłyszenia!