Ekstremalna impreza firmowa to pomysł na miarę dzisiejszego stresującego typu pracy. Aktywność fizyczna w doskonały sposób wpływa na zmęczony umysł i pozwoli oderwać się na chwilę od, w głównej mierze, siedzącego trybu życia. Aby zorganizować coś naprawdę wyjątkowego wystarczy zgłosić się do naszej agencji. Jednym z naszych pomysłów na outdoorową imprezę jest wykorzystanie flyboardu.

Czym jest flyboard?

Jak sama nazwa wskazuje to „latająca deska”. Latanie zwykle kojarzy się z adrenaliną i tak właśnie jest w tym przypadku. Flyboar to dyscyplina sportów wodnych, jednak na tyle ciekawa i satysfakcjonująca, że znajduje coraz większe grono swoich zwolenników. Polega na dosłownym „lataniu” ponad taflą wody. Specjalnie przystosowaną deskę podłącza się do turbiny skutera wodnego za pomocą węża. Turbina oczywiście jest tutaj jednostką zasilającą, która pozwala na wyniesie flyboardu nawet na wysokość ośmiu metrów! Brzmi irracjonalnie? Nawet bardzo! Jednak technika posługiwania się tym sprzętem jest dziecinnie prosta – wymaga dosłownie trzech minut, aby złapać równowagę i poznać technikę bezpiecznego wznoszenia się w górę. To fantastyczna zabawa pozwalająca na totalne oderwanie się od rzeczywistości.

Zabawa na flyboardzie na imprezie firmowej

Organizacja tak oryginalnej zabawy wcale nie musi być trudna – wystarczy skorzystać z oferty naszej agencji eventowej. Specjalnie dla ciebie przygotujemy odpowiedni sprzęt, tak abyś nie musiał się o nic martwić. Dodatkowo obsługiwać go będzie doświadczony instruktor, który udzieli instruktażu i wskazówek pozwalających na osiągnięcie jak największych wysokości w powietrzu. Naszym priorytetem jest zagwarantowanie bezpiecznej zabawy, na najlepszej jakości, atestowanym sprzęcie. Możesz być pewny, że organizacja tak ekstremalnych atrakcji z naszą agencją, będzie dla wszystkich uczestników imprezy niesamowitą i niezapomnianą przygodą. Warto skorzystać wtedy również z oferty fotograficznej – dzięki temu, każdy uczestnik otrzyma fantastyczną pamiątkę na całe lata. Dodatkowym plusem takiego rozwiązania jest możliwość skorzystania z dużych rabatów, w związku z łączeniem kilku naszych usług. Taki pakiet to prawdziwa gratka dla żądnych przygód amatorów wodnego szaleństwa.