Bankiet w Pałacu, połączony z jazdą konną

2021-11-07T20:12:55+01:0018 listopada 2021|Agencja Eventowa, Bankiety|

Bankiet ma to do siebie, że jego centrum jest wspólny posiłek. Najczęściej elegancki i wykwintny – w zależności od zgromadzonych, lub też zupełnie skromny. W dawnych czasach dobry ton gospodarza nakazywał zabawić gości poprzez różne aktywności fizyczne. Jedną z takich atrakcji mogła być jazda konna albo pokaz jazdy konnej. Dawał on nie tylko okazję do rozmów, ale i pozwalał na miły wypoczynek po posiłku.

Dlaczego po wspólnym posiłku warto udać się na wspólną rekreację?

Ma to walor nie tylko zdrowotny, ale i podtrzymujący kontakty i wzmacniający więzi. Rozmawiać – zwłaszcza w czasach, które przepełnia mgła internetowego splendoru – jest bardzo warto, ponieważ rozmowa wynika z samej istoty człowieczeństwa. A miło jest porozmawiać na świeżym powietrzu, przy aktywności fizycznej. Rozbudza to kolejne tematy do podniesienia oraz być może nowe pasje.

Czy nawiązywanie do starych tradycji ma sens?

  1. Tradycja to uczenie się historii – a to ona ukształtowała albo zmodyfikowała dzisiejszą rzeczywistość, dlatego warto wiedzieć, skąd się wywodzimy,
  2. To, co utarte, jest już sprawdzone – ponieważ zostało sprawdzone przez naszych przodków,
  3. Człowiek z samej swojej natury nie lubi niepewności – pojawia się więc strach przed tym, co nieznane, dlatego czasem warto sięgnąć do wiedzy, nie zaś przypuszczeń.

W jakich miejscach może się odbyć bankiet połączony z jazdą konną po posiłku?

  1. W pałacu
  2. W restauracji, gdzie nieopodal znajduje się stadnina koni
  3. W dworku książęcym
  4. W karczmie na południu Polski

Jeśli czeka Was niebawem bankiet i chcielibyście go urządzić w tradycyjnym, eleganckim stylu, nawiązującym do dawnej etykiety i standardów savoire-vivre’u, koniecznie skontaktujcie się z nami. Nasza firma zapewnia organizacje różnej maści eventów od początku do samego końca. Dzięki temu nasi klienci mają spokojną głowę i nie muszą się obawiać o jakiekolwiek szczegóły techniczne. Jeśli zainteresowała Was oferta i macie do nas pytania – możecie się z nami skontaktować drogą telefoniczną, lub mailową. Zapraszamy!

Call Now ButtonSKONTAKTUJ SIE