Pikniki to niezwykle urokliwe imprezy plenerowe. Miękkie koce na soczyście zielonej trawie, świeże, rześkie powietrze, letnie potrawy pełne owoców i warzyw, orzeźwiające lemoniady, bliscy znajomi, rodzina, muzyka grająca w oddali – brzmi jak odpoczynek idealny, prawda?

Pikniki to okazja do błogiego wypoczynku na łonie natury. Jest to świetna impreza plenerowa dla całej rodziny, zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Miejskie pikniki wręcz obfitują w różnego rodzaju atrakcje, więc z pewnością każdy znajdzie tam coś dla siebie. Chcesz wiedzieć jakie atrakcje czekają na Ciebie na takim pikniku? Poniżej zebraliśmy kilka z nich.

Atrakcje na miejskim pikniku

Pikniki to przede wszystkim okazja do skosztowania typowo letnich potraw i napojów. Babeczki z owocami, gofry z bitą śmietaną, kotleciki warzywne, sałatki z kurczakiem czy krewetkami, lemoniady, herbaty mrożone, a nawet lody rzemieślnicze – to wszystko, a także wiele więcej, znaleźć można na stoiskach z cateringiem na miejskich piknikach.

Pikniki to także okazja do posłuchania muzyki na żywo. Podczas pikników swoje umiejętności prezentują mniejsze, lokalne, jak również niszowe zespoły. Być może to właśnie na miejskim pikniku usłyszysz piosenkę, która stanie się Twoją ulubioną i będzie wybrzmiewać Ci w głowie przez kolejne miesiące?

Pikniki to nie tylko atrakcje dla dorosłych, ale także dla dzieci. Dmuchane place zabaw w najróżniejszych kształtach – zamki, statki pirackie, dżungle pełne dzikich zwierząt, wata cukrowa w kolorach tęczy, zabawy z animatorami, warsztaty rozwijające kreatywność, a nawet bieganie po wodzie, czyli aquazorbing. Gwarantujemy, że dzieci wręcz zaniemówią z zachwytu mając do dyspozycji taką ilość atrakcji.

Zorganizuj miejski piknik z Whatevent

Chcesz zorganizować piknik w swoim mieście i pokazać innym, jak przyjemna jest ta forma spędzania wolnego czasu? Skontaktuj się z nami, a event pod chmurką z całą masą atrakcji zorganizujemy za Ciebie.

Koncert lokalnych wykonawców, iście letni catering, który będzie rozpływał się w ustach, zimne napoje, które skutecznie ugaszą pragnienie, atrakcje dla dzieci, dzięki którym będą mogły się wyszaleć to tylko część tego, co możemy Ci zaoferować.

Napisz do nas, poznaj całą naszą ofertę i zaskocz mieszkańców swojego miasta bajecznym piknikiem!