Zarówno film w reżyserii Aleksandra Forda, jak i książki autorstwa Henryka Sienkiewicza, to wybitne dzieła, które przyniosły ich twórcom ogromny sukces. Między innymi dlatego są doceniani w polskim kinie i czytelnictwie, stanowiąc niejako wzór do naśladowania. Historia przedstawiona ukazuje bowiem w znakomity sposób obrazuje okoliczności konfliktu polsko-krzyżackiego, który w konsekwencji doprowadził do wybuchu wielkiej wojny między oponentami w 1410 roku. Niemal każdy z nas jednym tchem powie, kiedy odbywała się Bitwa pod Grunwaldem – jedna z kluczowych dat w historii naszego narodu, mająca na niego ogromny wpływ na jej losy. Poza tym znakomicie balansuje pomiędzy kilkoma wątkami – między innymi żywotem Juranda ze Spychowa oraz perypetiami związanymi z miłością Jagienki do Zbyszka z Bogdańca.

Jako, że odtworzenie scenografii Krzyżaków jako elementu eventów i wszelkich pokazów, jest bardzo popularne, postanowiliśmy wyjść naprzeciw potrzebom klientów i stworzyć podstawy pod tą historię. Jesteśmy pewni, że spełnimy oczekiwania nawet najbardziej wymagającej klienteli. Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w branży eventowej i tworzeniu scenografii z przeróżnych spektakli, książek i filmów.

W naszym repertuarze posiadamy studio oraz stroje do wynajęcia, które spełniają najwyższe standardy jakości w tej branży. Posiadamy specjalistów w dziedzinie scenografii. Przygotujemy scenografię w taki sposób, by każdemu się podobała. Wątek Juranda ze Spychowa, miłości Jagienki do Zbyszka z Bogdańca oraz konflikt zbrojny pomiędzy Krzyżakami a Polakami – to nasze perełki. Nie boimy się przyznać, że stworzymy scenografie, jaką w życiu nie widzieliście.

Jeżeli jesteście zainteresowani współpracą z Nami, prosimy o kontakt. Jesteśmy pewni, że spełnimy nawet największe oczekiwania naszych klientów. Doświadczenie w urządzaniu scenografii, jakie posiadamy, pozwala nam na tak odważne słowa. Scenografia Krzyżaków to jedna z naszych sztandarowych produkcji. Damy radę!