Organizując jakikolwiek event, bez znaczenia czy jest to szkolenie, konferencja czy spotkanie biznesowe, zawsze trzeba stanąć przed wyborem odpowiedniego miejsca do tego celu. Bardzo często takie wydarzenia zwieńczone są mniej oficjalną częścią, mającą na celu relaks i dobrą zabawę. Nasza agencja eventowa wychodząc naprzeciw powyższym założeniom przygotowała specjalną propozycję łączącą w bardzo efektowny sposób przyjemnie z pożytecznym.

Klub Bilardowy Falcon idealnym miejscem na event

Klub Bilardowy Falcon mieści się w Sosnowcu, w województwie Śląskim. Miejsce to doskonale nadaje się do organizacji prestiżowych wydarzeń biznesowych, a także mniej formalnych eventów. Dysponuje świetnie wyposażoną salą multimedialną, gdzie można skorzystać z rzutnika z dużym ekranem, nagłośnienia, przenośnego monitora LCD oraz szybkiego Internetu WI – FI. Tak przygotowane pomieszczenie, pozwala na organizację profesjonalnego szkolenia, prezentacji czy też konferencji. Nasza agencja dodatkowo zadba o wyposażenie uczestników w odpowiednie materiały i dostosowanie lokalu do potrzeb tematu eventu. Po części oficjalnej przyjdzie czas na rozluźnienie podczas fantastycznych zawodów pod czujnym okiem naszych instruktorów i animatorów. Rozegrane zostaną turnieje bilardowe, w darta oraz w piłkarzyki. Zależnie od preferencji, mogą być to konkurencje indywidualne bądź zespołowe – scenariusz imprezy dobierzemy odpowiednio do preferencji. Istnieje także możliwość zorganizowania zabawy tanecznej z profesjonalnym Dj-em, oraz imprezy karaoke. O menu również nie trzeba się martwić – doskonale wyposażony Drink Bar, to gwarancja wyśmienitych drinków i szerokiej gamy alkoholi do wyboru. Na życzenie przygotowane zostaną specjalne dania i przekąski według indywidualnych wymagań. Klub położony jest w świetnej lokalizacji i zapewnia miejsca parkingowe, dzięki czemu organizacja eventu o każdej porze nie sprawi problemu z parkowaniem.

Organizacja eventu z Whatevent

Dlaczego warto postawić na naszą agencję? Powodów jest wiele – przede wszystkim nasze wieloletnie doświadczenie poparte pozytywnymi opiniami i referencjami. Wykwalifikowana kadra, jaką dysponujemy to gwarancja powodzenia każdej, nawet najbardziej wyszukanej imprezy. Dodatkowo, współpracując z naszą agencją, możesz liczyć na bardzo atrakcyjne rabaty i przede wszystkim na swoją spokojną głowę – to my zajmiemy się wszystkim kompleksowo.