Zdaje się, że Barbie przeżywa swoją drugą świetność. Świat zalała fala różu, a w mediach społecznościowych aż roi się od stylizacji inspirowanych kultową lalką czy recenzji po obejrzeniu filmu „Barbie”. Jeżeli również jesteś fanem tej produkcji lub spodobał Ci się panujący aktualnie trend, a akurat zastanawiasz się nad organizacją eventu, rozważ tematyczną imprezę w stylu uniwersum Barbie.

O co chodzi z Barbie?

W lipcu na ekranach polskich kin zagościła amerykańsko-brytyjska produkcja w reżyserii Grety Gerwig. Choć sama lalka na rynek zabawkowy weszła już dawno i jest jedną z najlepiej sprzedających się zabawek na świecie, dziś Barbie to wciąż ogromny hit, o czym świadczy chociażby inspiracja dla filmowych adaptacji. Film, choć jego scenografia ma oczywiście cukierkowy charakter bajkowego różu, porusza istotne kwestie związane z kobiecością czy funkcjonowaniem kobiet i mężczyzn we współczesnym świecie, demaskując tendencje do utrwalania w kulturze nierealnych wzorców piękna.

Jakie dekoracje na imprezę inspirowaną Barbie?

Jeżeli Ty też dałeś się ponieść różowemu prądowi i chcesz zorganizować tematyczną imprezę w stylu Barbie, ale poza kolorystyką nie masz pomysłu na pozostałe elementy scenografii, poniżej prezentujemy listę dekoracji, która może okazać się pomocna.

 1. Skirting, czyli foliowa ozdobna falbana mocowana do stołu
 2. Neony do powieszenia na ścianie lub stojące lampki LED 3D z napisem „Barbie”
 3. Bukiety kwiatów w wazonach do dekoracji stołów
 4. Ozdobne stanowisko do makijażu i stylizacji fryzur
 5. Zwykłe balony i/lub balony z helem w kształcie serc i gwiazd
 6. Girlandy z napisem „Come on, Barbie, let’s go party”
 7. Wstążki i kokardy
 8. Kryształowe naczynia i pucharki
 9. Ozdobne stojaki na biżuterię, wieszaki na ubrania i manekiny
 10. Futrzane poduszki i pledy
 11. Tematyczne rekwizyty dekoracyjne: okulary przeciwsłoneczne, torebki, parasole, tiary
 12. Akcesoria do deserów i napojów w postaci topperów do ciast czy babeczek, słomek i parasolek do drinków czy koktajli

Chętnie pomożemy Ci uzyskać bajkową atmosferę na tematycznej imprezie w stylu Barbie. Oferujemy zarówno wynajem sprzętu czy dekoracji eventowych, jak i usługę kompleksowej organizacji wydarzenia.

To co? „Barbie” czy może jednak „Oppenheimer”?