Kto z nas nie chciałby wrócić do młodych lat i poczuć się jak dziecko? Zwierzęta mają uspokajający wpływ na ludzi, potrafią dawać radość i eliminować stres. Zoo jest miejscem dostarczającym nam wiele rozrywki i wiedzy. Spacerowanie w otoczeniu zieleni, to doskonały sposób na wyciszenie umysłu i odpoczynek. Dodając do tego możliwość podglądania zwierząt podczas ich codziennych rutyn, osiągniemy idealny przepis na rewelacyjnie spędzony czas. Jest to miejsce chętnie odwiedzane latem jak i zimą. Zimą? – spytacie. Tak, tak, mimo niskich temperatur, wiele zwierzaków chętniej pokazuje się, a ponad to, możemy zobaczyć ich piękne i długie zimowe futra, których latem już nie będą mieli. Ponad to, mamy możliwość zobaczenia zwierząt, które w przyrodzie są zagrożone wyginięciem.

Zoo na ogół wydaje się nudnym miejscem. Jednak gdzie indziej jak nie w zoo zobaczymy żyrafy, hipopotamy czy krokodyle? W jednej chwili możemy przenieść się do ciepłej Afryki czy Azji. W jeden dzień możemy przeżyć wycieczkę po całym świecie, a to wszystko za pomocą jednego miejsca. Zatem, co powiecie na imprezę firmową w zoo? Tak, jest to możliwe! Mamy specjalnie przygotowane miejsca w ogrodzie zoologicznym, które pozwolą nam na wspólne świętowanie, a przy okazji nie zaburzą zwiedzania terenu innym turystą. Ten niecodzienny pomysł, może okazać się niezwykłą przygodą. Niezależnie od wieku, każdy na tym skorzysta!

Atrakcje w zoo

Pamiętajmy, że zoo ma wiele więcej do zaoferowania, niż sobie zdajemy z tego sprawę! Są to między innymi:

  • Pokazy z karmienia fok,
  • Zwiedzanie akwarium,
  • Zdjęcia ze zwierzętami,
  • Karmienie zwierząt,
  • Meleksem przez zoo, kolejki poznawcze,
  • Wspólne zwiedzanie z przewodnikiem,
  • Pawilony.

Zwykłe zoo może dać nam wiele korzyści. Przy okazji zdobędziemy wiedzę, którą będziemy mogli przekazać innym. Taka impreza zostanie zapamiętana na długo, a czas spędzony ze zwierzakami, da nam wiele radości. Jesteście gotowi na taką przygodę? Jako firma eventowa, pomożemy w organizacji niezapomnianej imprezy. Wszystko to, przy pomocy jednego telefonu bądź wiadomości mailowej. Czekamy na Państwa, do usłyszenia!