Wiosna i lato, to najlepszy czas na zrealizowanie Garden party. Nie musi to być tylko impreza oparta na grillowaniu, która po skosztowaniu posiłków, przeniesie się do wnętrza domu. Impreza może wyróżniać się znacznie większym charakterem i wcale nie należeć do imprez głośnych czy na dużą skalę. Można zachować kameralny przekaz imprezy Garden party, ale nie rezygnując przy tym z aktywnego i pełnego życia imprezowego wypoczynku.

Jak zorganizować interesujące Garden party?

Impreza na ogrodzie nie może obejść się bez grilla, letnich posiłków przygotowywanych na zewnątrz z zastosowaniem świeżych ziół, warzyw czy przygotowania sałatek owocowych, a także biesiadnego stołu, stolika, przy którym serwowana będzie pyszna kawa, lemoniada czy mrożony shake, oraz leżaków do wypoczynku i opalania, kocy, które można położyć na trawniku i stworzyć mini piknik lub hamaków.

Do interesujących atrakcji należeć będzie kino w plenerze, gdzie filmy można wyświetlać na materiale rozwieszonym na drzewach czy ścianie domu, oraz wszelkie gry zespołowe czy zręcznościowe, które można wykonać na powietrzu. Przydatny będzie zestaw do tenisa, gdzie piłeczka umiejscowiona na gumie jest odbijana przez jedną lub dwie osoby stojące od zlokalizowania stojaka z piłką, paletki, mini bramki do gry w piłkę, czy siatka do gry w rękę lub siatkówkę. Wszystko zależy jak duży jest ogród i co można na nim umieścić podczas Garden party.

Te atrakcje uświetnią czas spędzony przy stole, aby Garden party nie skupiało się tylko na jedzeniu.

Czym się wyróżnić na Garden party?

Poza atrakcjami czy posiłkiem, warto wyróżnić swój ogród na chwile imprezy, interesującymi dekoracjami w naturalnym stylu, licznymi światełkami LED, lampionami czy pochodniami z ogniem, które rozświetlą całą przestrzeń, nadadzą jej romantycznego klimatu służącemu wypoczynkowy.

Na Garden party można zastosować także zabawy interaktywne, w postaci plansz do zabaw grupowych. Gra w klasy dla dorosłych, a może wspólny taniec na interaktywnej macie, będą ciekawym rozwiązaniem do uatrakcyjnienia spotkania. W lecie można wytyczyć także miejsce na basen i trampolinę.