Karaoke zmieniające głos na dziecięcy

2021-12-29T21:43:03+01:0003 stycznia 2022|Agencja Eventowa, Atrakcje|

Wszyscy wiemy, że śpiewać każdy może. Czasem lepiej lub nieco gorzej… Ale czy słyszeliście kiedykolwiek o karaoke, które… zmienia głos na dziecięcy? Zawsze pragniemy wyglądać i przemawiać dojrzalej, tak jak byśmy próbowali dodać sobie lat. My mamy dla Was jednak odmienną propozycję – powróćmy do dziecięcych lat i poudawajmy, że dorosły spleen jeszcze nas nie dosięgnął… Proszę Państwa, przed Państwem karaoke zmieniające głos na dziecięcy!

Dlaczego zmiana głosu jest dla nas tak zabawna?

Wszyscy przyzwyczailiśmy się nie tylko do własnego głosu i jego brzmienia, ale także do innych. Jeśli więc słyszymy kogoś w zupełnie innym wydaniu, przeżywamy dysonans poznawczy. To powoduje nie tylko zakłopotanie, ale i podziw dla technologii i zabawę z tego, że postać, którą dobrze znamy, przywdziewa dźwięk kogoś zupełnie innego. To nietypowe połączenie gwarantuje dobrą zabawę.

Jakie zalety ma tego typu atrakcja?

Z pewnością pomoże zdystansować się od naszego dotychczasowego, jakże poważnego życia i zawróci nas do czasów, gdy jeszcze nie było trosk. Wyzwoli w nas najprostszą radość i pomoże lepiej zrozumieć świat najmniejszych. Śpiew to endorfiny, danie emocjom upustu, prosta radość i wdzięczność, dlatego karaoke dobrze wpływa na zdrowie psychiczne i samopoczucie. Grupowe śpiewanie to zjawisko naturalne i polega na odruchowym dzieleniu się z innymi własnymi przeżyciami i nastrojami. To zacieśnia więzy i buduje relacje. A kreowanie więzów to jakże ważna rzecz na każdym evencie!

Nasza firma kompleksowo obsługuje i organizuje różnego rodzaju eventy i dba o to, by każda atrakcja, która się na nim pojawi, była idealnie dostosowana do potrzeb i oczekiwań gości. Jeśli Wasz event wymaga obecności karaoke, serdecznie zachęcamy do kontaktu z nami. Możecie to zrobić zarówno drogą telefoniczną, jak i mailową – jak Wam wygodniej. Rozwiejemy wszystkie Wasze wątpliwości i doradzimy, co zrobić, aby wydarzenie, które Was czeka, było tym jedynym i niezapomnianym. Do usłyszenia!

Call Now ButtonSKONTAKTUJ SIE