Imprezy pidżamowe wywodzą się z kultury amerykańskiej i są bardzo lubianą formą spędzania wolnego czasu przez tamtejszą młodzież. Ich popularność z czasem rozprzestrzeniła się, zarażając tą modą dzieci i młodzież z innych regionów świata. Świetnym pomysłem jest zorganizowanie imprezy z takim motywem na większą skalę, nawet jako imprezę integracyjną.

 Organizacja imprezy pidżamowej

 Na zabawie tego typu powinien obowiązywać specjalny dress code – w tym wypadku każdy z gości powinien przyjść ubrany w strój, w którym zazwyczaj kładzie się do snu. Nie musi to być jednak typowa, codzienna pidżama – niech uczestników imprezy poniesie fantazja i niech dodadzą oni swoim kostiumom tyle ekstrawagancji, na ile mogą sobie pozwolić. W programie imprezy zarezerwuj miejsce na taniec, przekąski czy konkurs na najciekawsze przebranie. Jak na prawdziwe sleepover przystało, nie powinno również zabraknąć czasu na wspólne oglądanie filmów.

 Gdzie zorganizować pidżama party w Warszawie?

 Gdy organizujemy imprezę pidżamową, na którą zamierzamy zaprosić więcej niż tylko kilku znajomych, warto wynająć na tę okazję jakiś lokal. W Warszawie znajdziesz mnóstwo miejsc odpowiednich na pidżama party. Ciekawą propozycją jest na przykład Polna70 oferująca przestrzeń domową na wynajem pod imprezę.

 Jakie są plusy organizacji imprezy pidżamowej?

 Pidżama party to świetny pomysł na oryginalny motyw imprezy. Może być bardzo dobrym sposobem na integrację gości. Na zdecydowany plus jest tutaj również fakt, że od uczestników imprezy nie oczekuje się prezencji na wzór celebrytów oglądanych w magazynach – każdy może przyjść w tym, w czym mu najwygodniej. Dlatego właśnie warto przemyśleć organizację imprezy pidżamowej – ze względu na to, że zapewnia gościom wysokie poczucie komfortu.

Jeśli rozważasz organizację imprezy, możesz zwrócić się po pomoc do naszej firmy. Agencja Whatevent zajmuje się organizacją wydarzeń od lat i spełnia się w tym jak żadna inna firma. Możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w zakresie organizacji różnorodnych imprez i zapewnimy profesjonalne przygotowanie również Twojej. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy.