Impreza masowa wymaga nie tylko ogromnego nakładu pracy, ale i również zdobycia pozwoleń w urzędach. Jest to odpowiedzialne zadanie, do którego warto się przygotować z dużym wyprzedzeniem.

Oszczędzi to nam stres, który często towarzyszy dopinaniu wszystkich szczegółów na ostatni guzik. Jak zaplanować imprezę masową, by każdy jej punkt odbył się bez zakłóceń i bezpiecznie?

Impreza masowa – przygotowanie krok po kroku

Zacznijmy od wyboru tematu imprezy. Możemy, na przykład zorganizować charytatywny event masowy, czy koncert, na którym zagości znany celebryta albo gwiazda muzyki pop, czy innego gatunku. Kolejna kwestia to oczywiście orientacja w terenie – lokalizacja imprezy, wybór doskonałego miejsca, w którym zmieszczą się wszyscy goście wraz ze sceną i zapleczem ratunkowym oraz cateringiem.

Następna sprawa, o której trzeba pamiętać to zdobycie wszystkich pozwoleń, opracowanie szczegółowego planu eventu minuta po minucie oraz zadbanie o ochronę obiektu, na którym ma mieć miejsce takie wydarzenie.

Dlaczego nie zawsze warto samodzielne organizować imprezy masowe?

Nie da się ukryć, że to zadanie trudne, czasochłonne, ale de facto wykonalne. Wystarczy tylko odrobina cierpliwości i stopniowe posuwanie spraw organizacyjnych do przodu, z dużym wyprzedzeniem.

Jednak wiadomo, że nie wszyscy mają cierpliwość lub czas na zaplanowanie takiego eventu, mimo że bardzo chcieliby to zrobić. Wtedy z pomocą przychodzimy my, nasza agencja Whatevent, która z ogromną chęcią i zapałem przejmie stery, i wyprawi imprezę masową, ze spektakularnymi atrakcjami.

Spektakularny event z naszą pomocą

Zorganizowaliśmy już tysiące wspaniałych imprez masowych, więc z chęcią pomożemy Ci w:

• zdobyciu niezbędnych pozwoleń,
• zorganizowaniu miejsca imprezy,
• zaplanowaniu jej przebiegu od początku do końca,
• załatwieniu ochrony eventu i zaplecza ratunkowego,
• postawieniu sceny i rozmieszczeniu oświetlenia oraz wszystkich niezbędnych narzędzi do profesjonalnego widowiska,
• wielu innych rzeczach, których wykonanie jest nieodłączną częścią udanego eventu masowego.