Wynajem sprzętu i wyposażenia eventowego

Nasza oferta wynajmu wyposażenia i sprzętu eventowego obejmuje możliwość wynajęcia podstawowych elementów potrzebnych do organizacji wydarzeń dowolnego pokroju. Naszym klientom zapewniamy perspektywę najmu wszelkiego, niezbędnego wyposażenia podstawowego, począwszy od barierek na koncerty, aż po kordony, namioty, zadaszenia i ogrodzenia, a nawet wynajem krzeseł, stołów konferencyjnych i mebli eventowych wykonywanych na zamówienie.

Wszystko czego potrzebujesz w zasięgu całej Polski

Oferta wynajmu wyposażenia obejmuje wszystkie miasta Polski, oraz najbardziej odległe aglomeracje wiejskie. Rozbudowane zaplecze logistyczne i stałe umowy z przewoźnikami transportującymi wyposażenie wielkogabarytowe, umożliwiają nam dostarczenie oferowanych przez nas produktów w dowolne miejsce w kraju.

Wyposażenie podstawowe i wiele więcej

Oprócz podstawowych elementów, takich jak: krzesła, barierki / ogrodzenia, namioty i tym podobne, oferujemy także wynajem specjalistycznego sprzętu eventowego, takiego jak nagłośnienie sceniczne, czy oświetlenie. W skład naszej oferty wchodzi także wynajem scen i podestów scenicznych.

Korzystając z naszych usług, mogą Państwo liczyć na kompleksowość usług w zakresie wynajmu i transportu sprzętu na eventy. Zajmiemy się dosłownie wszystkim.

Co zapewniamy?

  • Szeroka gama wyposażenia i sprzętu

  • Możliwość transportu w dowolne miejsce na terenie Polski

  • Szybka realizacja zamówień w dowolnym mieście w kraju

  • Pełna obsługa: transport, rozpakowanie/konfiguracja sprzętu/wyposażenia

  • Możliwość wynajmu techników czuwających nad sprzętem

  • Atrakcyjne rabaty przy zamówieniach złożonych

eventy w całej Polske - whatevent
Wynajem sprzętu eventowego
Organizacja koncertów
Bankiety

Chcesz wynająć wyposażenie / sprzęt na event?

Skontaktuj się z naszymi specjalistami i dobierz wyposażenie dla potrzeb organizowanego wydarzenia. Zlecając realizację whatevent, nie musisz martwić się o nic. Zadbamy o transport, przystosowanie, oraz opcjonalną konfigurację sprzętu (w przypadku wynajmu elektroniki) na Twoim evencie. Jeśli potrzebujesz pełnej obsługi – skorzystaj z dodatkowej usługi wynajmu technika, który będzie do Twojej dyspozycji podczas trwania wydarzenia.

📫 wyposazenie@whatevent.pl
786 222 223

Logo whatevent.pl