Organizacja festynów i imprez masowych

Organizacja festynów i imprez masowych to nie lada wyzwanie dla każdej firmy planującej zorganizowanie wydarzenia takiego pokroju. Sama kwestia niezbędnych zezwoleń, dokumentacji technicznej i przeciwpożarowej – to miesiące ciężkiej pracy działu odpowiedzialnego za poprawność dokumentacji. Gdy wszystkie niezbędne pozwolenia zostaną przyznane, do gry przystępuje kolejny zespół odpowiedzialny za realizację wydarzenia względem scenariusza i wymagań technicznych.

Organizacja festynów najlepszym rozwiązaniem na promocje firmy / miasta

Niezależnie od tego, czy festyn jest przygotowywany dla przedsiębiorstwa prywatnego, czy dla miasta/gminy – jest to bardzo dobra inwestycja PR’owa. Przy odpowiednim doborze atrakcji takich jak dmuchańce, bańki mydlane, gry i zabawy, konkursy, koncerty czy występ kabaretu – możemy być pewni, że wydarzenie zapada na długo w pamięci wszystkim, niezależnie od grypy wiekowej czy płci.

Technika sceniczna, wynajem atrakcji

WHATEVENT kompleksowo zajmuje się obsługą każdego wydarzenia. Jesteśmy agencją, która posiada szeroki wachlarz wynajmu atrakcji, scenografii czy techniki scenicznej takiej jak: oświetlenie, nagłośnienie, konstrukcja sceny. Zlecając nam organizację swojego eventu, możecie być Państwo pewni, że zespół profesjonalistów WHATEVENT dokona wszelkich starań, aby był to kolejny udany festyn, który zasili nasze konto jak zawsze udanych realizacji.

Co zapewniamy?

  • Załatwiamy wszystkie formalności prawne

  • Szeroką gamę atrakcji na festyn: dmuchańce, animacje, gry i zabawy

  • Profesjonalną obsługę zarówno techniczną jak i animacyjną

  • Zapewniamy elementy sceniczne takie jak budowa sceny, oświetlenie, nagłośnienie

  • Scenografię dopasowaną do profilu festynu

  • Pełną ochronę wydarzenia zarówno osobową, jak i służby ratownicze

eventy w całej Polske - whatevent
Festyny tematyczne
Festyny
Festyny dla dzieci

Potrzebujesz profesjonalnej organizacji festynu?

Skontaktuj się z naszymi specjalistami, odpowiedzą na wszystkie zapytania w trybie natychmiastowym. Organizacja imprez plenerowych takich jak festyny, pikniki, czy imprezy masowe – to jak wiadomo ogromna odpowiedzialność. WHATEVENT odpowiada za poprawne wykonanie realizacji, od A do Z. Chcemy zwrócić Państwu uwagę na dosyć istotny czynnik: festyny i inne imprezy masowe wymagają odpowiednich zezwoleń. Dlatego zaleca się przystąpienie do formalności związanych z pozwoleniami itp. na co najmniej kilka miesięcy przed wydarzeniem. Masz więcej pytań? Zadzwoń – jesteśmy do Twojej dyspozycji codziennie między 9:00 – 17:00.

📫 festyny@whatevent.pl
786 222 223

Logo whatevent.pl