Wynajem oświetlenia – profesjonalne oświetlenie imprez

Profesjonalne oświetlenie imprez to element składowy każdego zaplanowanego wydarzenia, którego organizator kładzie nacisk na oprawę wizualną. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, oferujemy wynajem oświetlenia na imprezy dowolnego pokroju, wraz z transportem, montażem i demontażem. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno możliwość oświetlenia pomieszczeń, jak i otwartej przestrzeni.

Spośród wielu perspektyw wynajmu oświetlenia, wyróżniamy między innymi:

  • Oświetlenie sceniczne/estradowe: głowy, reflektory wielkogabarytowe, stroboskopy, blinder’y, wytwornice dymu, hazery, sterowniki DMX,
  • Oświetlenie dekoracyjne: reflektory, rury LED, listy LED, projektory multimedialne, rzutniki figur/gobo, bryły z podświetleniem, materiały odbijające światło,
  • Oświetlenie architektoniczne: oświetlacze, wysokiej jakości listwy LED, reflektory LED.

Oświetlenie to klucz do nadania charakteru Twojego wydarzenia

Odpowiednie oświetlenie jest bardzo ciekawym zabiegiem, które w bardzo duży sposób wpływa na odbiór eventu. Oferujemy Państwu wiele ciekawych technik w oparciu o nasze urządzenia, które w sposób fenomenalny komponują się z każdym miejscem/strukturą, którą mamy oświetlić.

Warto zwrócić uwagę na to, że technika oświetleniowa nie jest droga – w porównaniu do budowy scenografii czy stawiania obiektów, jest to najprostsza forma, która ma zapewnić znaczącą zmianę.

Nie ważne czy mówimy tutaj o bankiecie, jubileuszu, konferencji, imprezie firmowej czy promocji produktu. Gra świateł towarzyszy nam na co dzień. Ukierunkowana w odpowiedni sposób przez specjalistów nadaje pożądanego efektu.

Co zapewniamy?

  • Szeroka gama wyposażenia i sprzętu

  • Możliwość transportu w dowolne miejsce na terenie Polski

  • Szybka realizacja zamówień w dowolnym mieście w kraju

  • Pełna obsługa: transport, rozpakowanie/konfiguracja sprzętu/wyposażenia

  • Możliwość wynajmu techników czuwających nad sprzętem

  • Atrakcyjne rabaty przy zamówieniach złożonych

eventy w całej Polske - whatevent

Chcesz wynająć wyposażenie / sprzęt na event?

Skontaktuj się z naszymi specjalistami i dobierz wyposażenie dla potrzeb organizowanego wydarzenia. Zlecając realizację WHATEVENT, nie musisz martwić się o nic. Zadbamy o transport, przystosowanie, oraz opcjonalną konfigurację sprzętu (w przypadku wynajmu elektroniki) na Twoim evencie. Jeśli potrzebujesz pełnej obsługi – skorzystaj z dodatkowej usługi wynajmu technika, który będzie do Twojej dyspozycji podczas trwania wydarzenia.

📫oswietlenie@whatevent.pl
786 222 223

Logo whatevent.pl