Sejmowe kłótnie, kolejne afery polityczne i gorące tematy na pierwsze strony gazet – to wszystko jest nieodłączną częścią zawodu dziennikarza i polityka. Może masz ochotę się przebranżowić i na jeden wieczór, poczuć rolę tych osób? W takim razie serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą eventową.

Impreza w stylu politycznym od A do Z

Pierwsza rzecz to wybór miejsca wydarzenia. Następnie musimy go odpowiednio dostosować do tematyki, czyli tworzymy sejmową scenografię oraz inne dodatki, które w 100% odtworzą klimat tej uroczystości. Kolej na atrakcje, czyli kluczowy element każdej dobrej imprezy. Co możemy Ci zagwarantować?

Przede wszystkim dobrą zabawę i ducha politycznego. Na początek wszyscy zostają podzieleni na dwie grupy – dziennikarzy i polityków. Następnie wszyscy zajmują swoje miejsca, chwytają za kamery, mikrofony, dokumenty, czy akta i zaczyna się zabawa. Rozpatrywanie protestów, wzajemne wymiana poglądów, wywiady z politykami, nagrywanie konfrontacji, czy gorących dyskusji na ławach. Dzięki temu wszyscy poczujecie atmosferę sejmową i będziecie mogli wcielić się w role osób, które na co dzień zajmują się tym zawodem. Kto wie, może nawet zapragniecie zmienić ścieżkę kariery?

Dlaczego taka impreza tematyczna to idealny pomysł?

Po pierwsze, tematyczna impreza to zawsze okazja do poznania nowych rzeczy oraz innej kultury. Dzięki imprezie w stylu dziennikarzy i polityków, wszyscy poczujecie adrenalinę, dozę radości i przede wszystkim pozytywne emocje.

Po drugie, integracja w firmie to klucz do jej prawidłowego funkcjonowania, dlatego więc event tematyczny to idealny plan na przyjęcie dla pracowników.

Chcesz, byśmy zorganizowali go dla Ciebie? Nie masz ochoty na tracenie czasu, pieniędzy i nerwów na samodzielne wymyślanie tematyki, czy miejsca imprezy? Zespół z WhatEvent chętnie służy Ci pomocą. Wystarczy tylko, że napiszesz do nas wiadomość mail lub zadzwonisz i omówimy wszystkie szczegóły.