Otwarcie SPA z kompleksem aromaterapeutycznym

2022-01-11T15:51:56+01:0010 stycznia 2022|Agencja Eventowa, Jubileusze|

Aromaterapia to coś, co zyskuje w ostatnich latach na znaczeniu. Dlaczego? Polega na leczeniu naszej psychiki i fizyczności poprzez piękne zapachy. Mogą one pochodzić zewsząd – od świec zapachowych po balsamy do ciała. Jest to aktywność zaskakująco skuteczna. Kto mógłby się spodziewać, że zapachy mogą leczyć? A jednak! Jeśli Wasz obiekt leczy zapachami, warto pomyśleć o otwarciu… w niezapomnianym stylu! Niech piękna woń się niesie i ulecza ludzkie serca, które dzisiaj tak bardzo potrzebują otulenia uzdrawiającą wonią.

W czym mogą być zawarte leczące zapachy?

  1. W olejkach do masażu – oprócz nacisku na zmęczone mięśnie, woń zapachu rozluźnia też głowę,
  2. W filtrach powietrza – a nie ma nic lepszego niż odpoczynek przy otulającym zmysły drzewie i trawie, wydobywającym się z filtra,
  3. W kosmetykach do kąpieli – kto z nas nie lubi pięknie pachnieć po prysznicu lub kąpieli?
  4. W herbacie – z pewnością nie jest to wiedza powszechna, ale są też olejki do… jedzenia!
  5. W maśle do ciała – po całym dniu warto udać się na zabiegi pielęgnacyjne na ciało, aby zadbać o jego kondycję na przyszłość.

Jak wygląda otwarcie SPA z akcentem zapachowym?

Oczywiście – musi być pełen… pięknych woni! Proponujemy zaakcentować zapachem każdy element otwarcia – od przekąsek, poprzez dekoracje, aż po prezentowanie produktów. Spowoduje to, że uczestnicy eventu z pewnością zapamiętają go na długo… i jakże przyjemnie oraz zapachowo!

Nasza firma zajmuje się organizacją różnorakich eventów – w tym – naszym zainteresowaniem są otwarcia obiektów, firm czy przedsięwzięć. Działamy w branży wiele lat, dlatego świetnie wiemy, że dostosowanie oferty do klientów i ich potrzeb, jest swoistym must-have sukcesu. Dlatego też, jeśli macie do nas jakiekolwiek pytania, śmiało możecie je zadawać drogą mailową lub telefoniczną, jak Wam wygodniej. Zapewniamy, że rozwiejemy Wasze wątpliwości i doradzimy, jak sprawić, by Wasz event był pięknym, ale i profesjonalnym i rzetelnie przygotowanym wydarzeniem.

Call Now ButtonSKONTAKTUJ SIE