Dlaczego warto wybrać się do teatru?

2021-02-20T02:39:53+01:0019 lutego 2021|Agencja Eventowa, Wyjazdy firmowe|

Wyjazdy firmowe bardzo często kojarzą się z nudą oraz robieniem mało efektywnych rzeczy w bardzo sztuczny sposób. Wydaje nam się, że warto przełamać ten schemat i zaproponować coś, co będzie nie tylko znakomitym doznaniem artystyczno-estetycznym, ale także znakomitym pretekstem do licznych dyskusji wśród współpracowników.

 

Teatr nie jest nudny!

W głowach wielu osób z pewnością utarło się przekonanie, że oglądanie sztuki teatralnej to najbardziej nużące doświadczenie na świecie. Cóż – nic bardziej mylnego. Owszem, spektakle, na które regularnie chodziło się w szkole podstawowe, mogły wydawać się nieprzyjemne, ale byliśmy wtedy dziećmi nie do końca świadomymi tego, co widzą. Teraz, jako dorośli, możemy w pełni podziwiać kunszt aktorski i wokalny, a także w pełni zrozumieć fabułę oraz płynący w naszą stronę przekaz. Najbardziej fascynujący jest fakt, że wszystko jest odgrywane na żywo, przez ludzi takich jak my, co prawda wyreżyserowane, ale nie nagrane. Sprawia to, że każdy spektakl jest inny.

 

Ile kosztuje wypad do teatru?

Nie da się ukryć, że bilety do teatru są o wiele, wiele droższe od filmowych. Składa się na to wiele czynników, między innymi to, że nad występem pracuje nieraz kilkadziesiąt osób, a także fakt, że teatr cieszy się niestety słabnącą popularnością i poszczególne placówki muszą pobierać za bilety nieco więcej, by choćby się utrzymać lub opłacić aktorów, scenografów i reżyserów. Tym bardziej warto wybrać się do teatru na imprezę firmową – będzie to znakomita okazja, żeby dołożyć cegiełkę do rozwoju i utrzymania sztuki i kultury w Polsce, a przy okazji zobaczyć coś naprawdę interesującego, z czym nie mamy do czynienia na co dzień. Filmy ogląda każdy, niekiedy regularnie – z występami teatralnymi jest zgoła inaczej. Zapłacenie stu pięćdziesięciu złotych za osobę może wydawać się nieprzyjemnym doznaniem, ale zdecydowanie warto tyle wydać, aby obejrzeć spektakl na najwyższym poziomie. Oczywiście zdarzają się spektakle ciekawsze i te, które wołają pomstę do nieba – warto zlecić wybór naszej firmie eventowej. Zapewniamy rzetelne przygotowanie ciekawej wycieczki i dobranie odpowiedniego repertuaru do gustów pracowników, dzięki czemu wyjazd będzie niezapomniany.

Call Now ButtonSKONTAKTUJ SIE