Czy Wasz prezes firmy jest zakręcony i ma dystans do siebie? A może lubi historię? Bale karnawałowe są w jego stylu? Nie straszne mu nowe wyzwania? Jeśli tak, to świetnie trafiliście! Polecamy Wam dzisiaj jubileusz prezesa w stylu starożytnych Greków. Być może brzmi nieco tajemniczo, ale chodzi o imprezę tematyczną, która swoją niebanalnością zachwyci każdego gościa! Zapewniamy, że będzie cała moc wrażeń, a atrakcje sprawią, że z nostalgią i utęsknieniem będziecie wspominać ten wspaniały jubileusz!

Co musi się znaleźć na takiej imprezie?

  1. przebrania za starożytne postacie – również ze świata bogów,
  2. ambrozja i miód, czyli to, co bóstwa greckie lubią najbardziej, a także inne klasyczne greckie potrawy,
  3. pufy do siedzenia i relaksu,
  4. stoiska z grami greckimi dla rozrywki,
  5. mobilny bar z trunkami a la starożytni bogowie

Dlaczego warto celebrować w różnych tematykach?

Ważne imprezy powinny być jedyne w swoim rodzaju. Wszyscy uczestnicy powinni mieć poczucie, że uczestniczyli w czymś naprawdę istotnym. Dlatego też tak bardzo zachęcamy Was do tego, aby przyjrzeć się naszym propozycjom tematycznym. Jesteśmy pewni, że niejedna z nich przypadnie Wam do gustu i Was zachwyci. Jeśli chcecie, by uczestnicy zapamiętali to wydarzenie na długie lata, to musi być zorganizowane z rozmachem i w ciekawym stylu. Polecamy dzisiaj akurat grecki, ponieważ jest klasyczny i daje mnogość możliwości, jeśli chodzi o atrakcje, scenografię i dodatki. Jeśli tylko lubicie historię, filozofię, sztukę czy starożytność, to nie ma na co dłużej czekać!

Jako firma eventowa mamy bogate doświadczenie w organizowaniu tego typu wydarzeń. To sprawia, że potrafimy doskonale zrozumieć, czego potrzebujecie i wcielić to w życie. Dlatego jeśli nie znaleźliście tutaj tego, czego oczekujecie, to śmiało do nas piszcie lub dzwońcie, a z radością odpowiemy na Wasze pytania.