Impreza dla prawdziwych twardzieli

Zorganizowanie imprezy tematycznej to spore wyzwanie, niemniej jednak dobierając odpowiedni temat dla swoich gości może przekuć się w ogromny sukces. Jeśli znudziły się nam kolorowe wieczory pełne tańców i kolorowych drinków to doskonałą odskocznią będzie zorganizowanie imprezy w stylu Dzikiego Zachodu.

Westernowe party to przede wszystkim stworzenie klimatu rodem z Texasu. Stworzenie takiej scenografii to duże wyzwanie, ponieważ będzie wymagało zbudowania kilku większych dekoracji. Miasteczka country to obozy indiańskie, byk „Rodeo” w samym centrum miasta i wszechobecna muzyka country. Texas to miejsce tylko i wyłącznie dla twardzieli, dlatego też musimy zadbać o odpowiednie rozrywki, które sprawdzą umiejętności i sprawność naszych kowbojów.

Rozrywki z westernowego miasteczka

Planując imprezę w takim klimacie musimy pamiętać o atrakcjach rodem z prawdziwego Westernu. Dla prawdziwych kowbojów przygotujemy pojedynki na rewolwery, strzelanie z bata czy wyścigi kowbojów. Panie, które przybędą do naszego miasteczka będą miały okazję nauczyć się Can Cana oraz wezmą udział w wyborze najlepszej i najpiękniejszej kowbojki. Aby wprowadzić gości w ten klimat możemy stworzyć kącik filmowy, w którym na rzutniku wyświetlimy amerykańskie westerny. Całej oprawie wizualnej będzie towarzyszyć muzyka country wykonywana na żywo przez świetnych artystów. Do popularnych atrakcji dodajmy jeszcze rzut lassem czy strzelanie z łuku do tarczy.

Stroje

Impreza „Dziki Zachód” to również odpowiednie dla motywu przewodniego przebrania. Strój kowboja powinien odzwierciedlać jego tryb życia czyli odwieczne poszukiwania przygód i złota. Westernowski styl kojarzy się ze skórą, frędzlami oraz kapeluszami. Niezbędnikiem każdego prawdziwego kowboja jest oczywiście rewolwer- warto zadbać o atrapę takiej broni dla każdego z gości.

Organizacja imprezy w stylu Dzikiego Zachodu

Zorganizowanie wydarzenia o takiej tematyce to bardzo ciekawe wyzwanie . Dzięki naszej pomocy stworzysz idealny wystrój oraz dodatki w stylu country. Pomożemy wybrać Ci najlepszego prowadzącego imprezę oraz Dj-a, który swoją muzyką zachęci zgromadzonych kowbojów i kowbojki do zabawy. Firma Whatevent przygotuje ofertę specjalnie dla Ciebie i Twoich gości oraz zapewni niezapomniane wspomnienia.