Ogromy Saloon z wielkimi okiennicami, drewnianymi beczkami, szklankami pełnymi pysznej tequili oraz kowbojami czekającymi na adrenalinę i dobrą rozrywkę. Brzmi, jak scena z dobrego westernowego filmu? Możesz zostać jednym z jego aktorów. Wystarczy, że wymyślisz plan i atrakcje, na jedyną w sowim rodzaju imprezę w stylu dzikiego zachodu. Oczywiście, my Ci w tym pomożemy.

Kowboje z piekła rodem

Zastaw stół meksykańskimi potrawami, włącz zagrzewającą do rywalizacji muzykę country i przywdziej kapelusz z szerokim rondem. To nie wszystko. Zaraz zdradzimy Ci, jak krok po kroku poczuć klimat Saloonu i dzikiego zachodu.

Przebrania na imprezę w stylu dzikiego zachodu

Postawcie na oryginalność. Kapelusze z szerokim rondem, spodnie jeansowe, długi płaszcz, szeroki pas, kamizelka ze skóry i obowiązkowo sztuczne wąsy Do tego za paskiem replika rewolweru i lasso w dłoni.

Kuchnia dzikiego zachodu

Pikantna tortilla, meksykańskie specjały, krwiste steki dobra whisky i fajki, palone podczas kier karcianych. Do tego obowiązkowo dużo pikantnych ziół oraz przypraw i zakąski.

Scenografia – western party

Tutaj rządzą przede wszystkim kaktusy – sztuczne lub prawdziwe, rewolwery, plakaty z Lucky Luke, okiennice, długie liny, oplecione o lampy lub obrazy, obrusy i serwety w kratę, drewniane beczki, kufle na piwo, gwiazdy szeryfa, kapelusze zdobiące wejście na imprezę, figury koni i byków, czaszki byków, czy piasek w wazonach i dzbanach. Przyda się też dobra muzyka country, która nada prawdziwego klimatu dzikiego zachodu, na takim evencie.

Atrakcje na imprezę dla kowbojów

Rywalizacja, która zagrzewa do walki będzie bardzo potrzebna Zorganizujcie przeciąganie liny, łapanie byków (krzesełek, foteli, stołów, drzew) na lasso lub, na przykład podzielcie się na drużyny. Wzajemnie celujcie do siebie z rewolwerów napełnionych wodą, a ten kto zostanie trafiony odpada.

Możecie również udać się do stadniny koni i tam zorganizować zawody. Kolejny punktem zabawy mogą być różne gry hazardowe, śpiewanie westernowych piosenek, czy tańczenie kankana. Wszystkie chwyty dozwolone!