Kolejna impreza firmowa przed Tobą? Letnie miesiące to najlepsza pora na zorganizowanie imprezy firmowej innej niż zwykle. Mowa o firmowej imprezie w plenerze. Impreza pod gołym niebem to nie tylko gwarancja dobrej zabawy, ale także okazja na zaczerpnięcie świeżego powietrza i wypróbowania atrakcji, jakich nie sposób doświadczyć podczas imprezy firmowej w lokalu.

Chcesz zorganizować imprezę firmową w plenerze? Zastanawiasz się, na jakie atrakcje się zdecydować? A może nie do końca wiesz, w jakim klimacie utrzymać taką imprezę? Poznaj nasze propozycje na niezapomnianą imprezę firmową na świeżym powietrzu.

Plenerowe atrakcje na imprezę

Jednym z najczęściej organizowanych typów przyjęć firmowych w plenerze jest wspólne grillowanie. Będzie to prawdziwa gratka szczególnie dla męskiej części zespołu. Zamiast grillowania pokusić się można także o zamówienie mniej lub bardziej wymyślnego cateringu.

Pyszne jedzenie można połączyć z imprezą do białego rana przy akompaniamencie największych hitów, a także z szeregiem nieco bardziej szalonych atrakcji. Fanom mocnych wrażeń powinny spodobać się skok na bungee czy przejażdżka quadem po trudnych terenach. Inne atrakcje, które z pewnością skradną serca Twoje i współpracowników to na przykład pokazy fireshow czy akrobacji.

Podczas planowania dodatkowych atrakcji na imprezę firmową istotne jest miejsce, w którym się ona odbędzie. Miłośnikom przyrody, łaknącym obcowania z naturą, polecamy zorganizowanie imprezy firmowej nad jeziorem. Atrakcje, jakie można zorganizować w tak malowniczym miejscu to między innymi rejs statkiem, przepływ luksusowym jachtem czy nauka nurkowania.

A Ty co wybierasz? Szaloną imprezę taneczną jak za dawnych lat, solidną dawkę adrenaliny czy spokojny wypad nad jezioro?

Firmowa impreza plenerowa z Whatevent

Bez względu na to, na jaki rodzaj imprezy firmowej się zdecydowałeś, możemy zorganizować ją za Ciebie. Wystarczy, że przekażesz nam wytyczne dotyczące planowanego miejsca imprezy, oczekiwanych atrakcji i budżetu, a my zajmiemy się resztą. Mamy swoje sprawdzone sposoby na to, aby efekt końcowy przeszedł Twoje najśmielsze oczekiwania!

Gotowy, aby zaszaleć ze współpracownikami na świeżym powietrzu? Nie czekaj, skontaktuj się z nami i przeżyj najlepszą imprezę firmową w swoim życiu!