Warszawa jest miastem niezwykłym, to stolica Polski, w której można zarówno i pracować jak i spędzać ciekawie czas. Obecnie Warszawa ma zarejestrowanych ponad 1500 zabytków, kilkadziesiąt muzeów, jest to ważny ośrodek kulturalny, naukowy, polityczny oraz kulturalny. Jest to centrum życia naszego społeczeństwa. Dlaczego więc warto ją odwiedzić?

Dlaczego warto wyjechać do Warszawy?

  • Możliwość zwiedzenia starego miasta,
  • Poznasz rodzinne miasto Fryderyka Chopina,
  • Odkryjesz smak warszawskiej kuchni,
  • Zrelaksujesz się na plaży umiejscowionej w mieście,
  • Poznasz historie wódki, czyli narodowego trunku Polaków,
  • Zwiedzisz muzeum Powstania Warszawskiego, gdzie dowiesz się o czasach II wojny światowej,
  • Pokaz tańczących podświetlanych fontann,
  • Muzeum neonów,
  • Największa na świecie wystawa figurek LEGO,

Jakie miejsca najbardziej przyciągają odwiedzających?

Jednym z najbardziej popularnych miejsc w Warszawie jest stare miasto. Wielkie mury kiedyś pełniły funkcje ochronne, dzisiaj są atrakcja dla odwiedzających. To miejsce idealnie sprawdzi się na spacer i dobry obiad. Katedra, dzwon na placu Konania, kamienica pod Bazyliszkiem, to wszystko znajdziecie właśnie w centrum Warszawy. Łazienki Królewskie są drugim najchętniej odwiedzanym miejscem zaraz po starym mieście. Można tu posiedzieć przy zieleni, wyciszyć się i odpocząć. Pałac Kultury i Nauki, chyba każdy o nim już usłyszał. Symbol miasta, siedziba wielu ważnych dla Warszawy obiektów kulturalnych. Z samej góry można spodziewać się pięknych widoków na panoramę miasta.

Nasza stolica niesie na swoich barkach historię pełną terroryzmu, krwi, łez i dramatu. Wydarzenia historyczne, które odbywały się na przełomie II wojny światowej, są dla nas czymś nowym, czymś co warto wiedzieć. Wiele muzeów, które oferuje nam to miasto, jest postawione z naciskiem na doinformowanie ludzi o dawnych wydarzeniach. Warto wiec skorzystać z takiej opcji, i poznać tajniki przeszłych lat naszych przodków.

Gorąco zapraszamy do kontaktu z naszą firmą eventową, która zajmie się organizacją udanej wycieczki firmowej w stronę stolicy naszego kraju. Jesteśmy pewni, że sprostamy Waszym wymaganiom. Wystarczy jeden telefon bądź wiadomość. Gwarantujemy, że wycieczka po Warszawie z doświadczonym przewodnikiem, będzie doskonałą formą odpoczynku. Zapraszamy do kontaktu!