Wychodząc naprzeciw potrzeb naszych klientów przedstawiamy Państwu możliwość skorzystania z najmu dekoracji tematycznych w stylu „Alice in Wonderland”. W naszej ofercie znajdą Państwo blisko 100 elementów wpisujących się w tematykę. Scenografia ta zazwyczaj wykorzystywana jest przez naszych klientów podczas takich wydarzeń jak:

  • imprezy firmowe,
  • jubileusze,
  • tematyczne gale,
  • imprezy karnawałowe itd.

Nasza scenografia wykonana jest przez najlepszych Polskich specjalistów, pracujących na co dzień w operach i teatrach. Zapewnia to wysoką jakość wykonania i przede wszystkim spektakularny efekt podczas Państwa eventu.

Logistyka na terenie całej Polski nie jest dla nas najmniejszym problemem. Nasze elementy wysyłamy z trzech punktów: Gdynia, Warszawa, Kraków, zatem mogą dotrzeć w każde miejsce Polski w maksymalnie 12 godzin. Dekoracje Alicja w Krainie Czarów to jedna z najbardziej widowiskowych tematyk, jakie można wybrać na różnego rodzaju okazje, dlatego nie dziwi fakt, że pojawiła się ona w większości największych Polskich miast takich jak: Warszawa, Kraków, Gdańsk, Wrocław, Poznań, Katowice, Kielce, Łódź itd.

Co warto wiedzieć o elementach dekoracyjnych?

Elementy te wynajmowane są na doby. W przypadku wynajmu powyżej 48h udzielamy naszym klientom satysfakcjonujących rabatów. Wszystkie elementy jesteśmy w stanie zamontować maksymalnie 4 godziny przed rozpoczynającym się wydarzeniem (w przypadku bardzo skomplikowanej zabudowy). W większości przypadków ten czas oscyluję w granicy 120 minut. Nasze rzemiosło stoi na najwyższym poziomie, zatem każdy element przygotowany jest w taki sposób, aby nie tylko wyglądał fenomenalnie, ale także aby cechował się trwałością i odpowiednim przygotowaniem na niesprzyjające wyzwania takie jak imprezy masowe i styczność z czynnikiem ludzkim.
Zapraszamy do kontaktu z naszym konsultantem, aby poznać całą ofertę na elementy dekoracyjne Alicja w Krainie Czarów. Warto zauważyć, że jest to jedna z 20 dostępnych tematyk, jakie Whatevent oferuje swoim klientom.

Napisz do nas – jesteśmy do Twojej dyspozycji codziennie od 9:00 do 17:00.