Dekoracje w stylu planu filmowego, czyli przenieśmy się do świata aktorskiego

2021-07-22T00:52:35+02:0023 lipca 2021|Agencja Eventowa, Dekoracje tematyczne|

Kamera….akcja! Czy wyobrażaliście sobie kiedyś, jak to jest przenieść się na plan filmowy? Czy wygląda on tak okazale, jak rzeczywistość filmowa? Panuje porządek czy raczej niekończący się chaos? Jedno jest jednak pewne – plan filmowy jest niezwykle bogaty w różnorodne rekwizyty i ludzi od wszystkiego – światła, dekoracji, makijażu, fryzury etc. Czy chcielibyście się zatem przenieść na plan filmowy? Możemy Was tam przenieść, zapewniając na Wasz event dekoracje w stylu planu filmowego!

 

Rekwizyty, które mogą się przydać na planie filmowym:

  1. klaps filmowy – dzięki któremu wszyscy wiedzą, że czas wracać na miejsce i zaczyna się praca po przerwie,
  2. manekiny – które służą zarówno jako atrapa, jak i narzędzie, na którym pracują krawcowe,
  3. maski – pozwalające się wcielić w odgrywają przez siebie postać,
  4. peruki i przebrania – które czynią z nas zupełnie innych ludzi,
  5. stoisko z makijażem – a jest ono zupełnie niezbędne na planie filmowym. Nie tylko upiększa pięknym make-upem, ale także oszpeca, gdy wymaga tego dana kreacja filmowa.
  6. kamery – bo to przecież dzięki nim i z powodu nich całe zamieszanie.

 

Czy świat aktorski jest zarezerwowany tylko dla nielicznych?

Panuje powszechne przekonanie, że branża aktorska jest brutalna. Niełatwo bowiem dostać rolę w filmie. Rynek zdaje się być przepełniony ludźmi chętnymi do kariery na scenie. Liczy się jednak o wiele więcej niż może się wydawać. Oprócz talentu i ciężkiej pracy, trzeba także mieć po prostu szczęście. Dlatego też warto uraczyć kawałka tego świata za pomocą dekoracji eventowych, ponieważ te sprawią, że poczujecie się jak na prawdziwym planie filmowym.

 

Czy przygotowaliście się już do swojej roli? My do naszej jesteśmy doskonale przygotowani! Świadczymy usługi na rynku eventowym już wiele lat, dzięki czemu nasze oferty szczycą się najwyższą jakością. Zarówno organizujemy eventy, jak i zapewniamy wszelkie atrakcje na nie oraz dekoracje. Jeśli w związku z tym, budzą się w Was jakieś pytania, zachęcamy do skontaktowania się z nami, a opowiemy Wam o szczegółach i dostosujemy ofertę do Waszych indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Zapraszamy!

Call Now ButtonSKONTAKTUJ SIE