Szukając idealnego miejsca na imprezę integracyjną, warto szukać rozwiązań mniej popularnych, ale wartościowych ze względu na swoją lokalizację, atuty krajobrazowe, możliwości zastosowania dodatkowych atrakcji i przestrzeni, w której każda z zaproszonych osób, znajdzie dla siebie miejsce. Impreza integracyjna w plenerze, często pozwala na wprowadzenie zdecydowanie większej ilości atrakcji do programu niż podczas organizacji we wnętrzu.

Gdzie i jak zorganizować imprezę integracyjną na klifie?

Klify, głównie kojarzą się z wyjazdami zagranicznymi, ale w Polsce również takie klify się znajdują. Jedne są wyższe, drugie niższe, jedne bardziej popularne, drugie mniej, z jednych można korzystać, z innych nie do końca, a wszystko zależy od ich umiejscowienia. Chcąc zorganizować imprezę integracyjną na klifie, warto poszukiwać rozwiązań i miejsc, które za niewielką opłatą zostaną udostępnione do stworzenia takiego przedsięwzięcia. Takim miejscem jest Grodzisko w miejscowości Lubin w bliskim sąsiedztwie Międzyzdrojów. Widoki z klifu na Morze Bałtyckie oraz Zatokę są zachwycające. Nie trzeba daleko wyjeżdżać, aby zorganizować imprezę na miarę zagranicznych wojaży. Widoki z Grodziska są tak imponujące, że wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że to wszystko jest w Polsce. Grodzisko to duża przestrzeń zielona o spadzistym nachyleniu, zakończona bardzo wysoką skarpą i klifem, z którego rozpościera się przepiękny widok na otoczenie i wodę, po której pływają żaglówki, statki i łódki. Grodzisko posiada także małą kawiarenkę z tarasowym wyjściem, na której ustawione są stoliki. Kawa i ciasto serwowane w Grodzisku w tak niezwykłej lokalizacji i z tak imponującymi widokami, to sama przyjemność wypoczynku i relaksu.

Na terenie znajdują się także odkrywki po dawnych pozostałościach budynków, które mogą być dodatkową atrakcją historyczną podczas integracji i realizacji imprezy integracyjnej.

Co można zorganizować na imprezie integracyjnej na klifie?

Wspólny piknik, gry i zabawy zespołowe, opalanie się, kawa i ciasto, skarby i odkrywki a nawet szkolenie z zakresu danej branży, wspólne rozmowy z obserwacją krajobrazu i własne możliwość jakie można wprowadzić na Grodzisko pozwalają odprężyć się od zgiełku miasta i codziennych problemów. Rozmowy z osobami, których do tej pory się nie znało na takiej integracji, będą w pełni swobodne, i dadzą ogromne możliwości nawiązania trwałych relacji. Wszystko w obliczu natury, wspólnych zabaw i relaksu.