Wyjątkowa okazja, wyjątkowi goście

Na każdej imprezie są goście szczególnie ważni, w jakiś sposób wyróżnieni spośród reszty. To osoby o nadzwyczajnym statusie, wyjątkowe osobistości, na których organizatorzy chcą zrobić jak najlepsze wrażenie i z którymi pragną utrzymać dobre kontakty. Żeby dodatkowo pielęgnować takie znajomości, organizuje się zamknięte imprezy VIPowskie, na które zaproszone są tylko specjalnie wyselekcjonowane osoby. W tak dobranym, raczej kameralnym gronie można poświęcić sobie więcej uwagi, a dzięki temu zacieśnić więzy. Czy to impreza pokonferencyjna, czy może z partnerami biznesowymi – impreza VIP ma urok wyjątkowości i pozytywnie wpływa na relacje.

Perfekcja w każdym calu

Jak na każdym evencie, także i tutaj organizacja musi być pierwszej klasy. Od wyboru lokalu, poprzez menu i catering, atrakcje i dekoracje, aż po obsługę – wszystko musi zostać dopięte na ostatni guzik. W oczach gości, jakimi są VIPy, chcemy przecież wyglądać na stuprocentowych profesjonalistów, zatem każda gafa będzie bolała jeszcze bardziej i może trwale zaszkodzić naszemu wizerunkowi. Dotyczy to, oczywiście, także jakości obsługi w trakcie imprezy. Na szczęście można i na to mieć wpływ. Nie ma się nad czym zastanawiać: najlepszym wyborem będzie zatrudnienie hostess czy hostów ze sprawdzonego źródła.

Jakie zadania?

Hostessy i hości to osoby zawodowo zajmujące się obsługą i utrzymywaniem dobrych kontaktów. Świetnie poradzą sobie z każdym zadaniem, jakie stanie przed nimi podczas imprezy. Powitają gości u drzwi, wskażą drogę, zaproponują poczęstunek, a jeśli planowana jest zabawa taneczna – zadbają o to, by parkiet nie pozostał pusty. A wszystko to z zachowaniem odpowiedniej prezencji i najwyższą kulturą osobistą. Języki obce również nie są przeszkodą – zagraniczni goście na pewno będą czuli się komfortowo. Kluczem do sukcesu jest odpowiednie dobranie hostess do danej imprezy i indywidualnych potrzeb.

Pozbądź się ryzyka!

To właśnie ten dobór może okazać się największą trudnością, a błąd może bardzo wiele kosztować. Dlatego warto zostawić to w rękach zawodowców! W agencji Whatevent współpracujemy z najlepszymi w branży, dzięki czemu mamy możliwość polecić najbardziej odpowiednie osoby na Twoją imprezę VIP. Nasi hości i hostessy wyróżniają się bogatym doświadczeniem i wysokimi kwalifikacjami oraz łatwością nawiązywania kontaktów. Zachwyć swoich VIPów z Whatevent – gwarantujemy zadowolenie!