Imponujące pokazy dla każdego

WHATEVENT współpracuje na bieżąco z najbardziej wybitnymi, uzdolnionymi artystami w swojej dziedzinie. Niezależnie czy mowa tu o pokazach wykonanych przez znane nazwiska, czy też nie. Skupiamy się na imponującym efekcie danej realizacji, tak aby pozostała ona w pamięci każdego widza – bo o to własnie chodzi. Nad wszystkim czuwa sztab ludzi, którzy dbają o zaplecze techniczne i bezpieczeństwo podczas show.

Kompleksowa organizacja pokazów mody

Wiemy jak dużym przedsięwzięciem są pokazy mody. Dlatego wymagają one planowania, docierania poszczególnych elementów scenariusza na długo przed samym wydarzeniem. Dbamy o produkcję i reżyserię na najwyższym poziomie. Nie zapominamy o choreografii modelek wraz z pełnym zapleczem niezbędnym do swift’u. Ekipie technicznej zlecamy budowę sceny, projekt i produkcję scenografii, której następnie nadajemy blasku za pomocą oświetlenia rodem z najbardziej znanych pokazów mody.

Oferujemy unikatowe show na potrzeby każdego eventu

Niezależnie od rodzaju wydarzenia, zawsze warto zwrócić uwagę uczestników na scenę. Najatrakcyjniejsze pokazy zawsze budzą podziw i uznanie, niezależnie od tego, jaką grupę odbiorców reprezentuje event. My, w oparciu o nasze doświadczenie, wiemy jaką atrakcję wybrać i w jaki sposób nią pokierować, aby podniosła prestiż wydarzenia. Możliwości WHATEVENT są nieograniczone – kreatywny zespół wychodzi na przeciw najbardziej wymagających klientów.

Przykładowe możliwości pokazów:

  • Pokazy taneczne wykonane przez najlepszych tancerzy

  • Pokazy akrobatyczne wykonane przez formacje z licznych talent-show itp.

  • Profesjonalne pokazy mody z użyciem całej techniki scenicznej niezbędnej do kreacji

  • Pomniejsze pokazy mody np. w obiektach handlowych

  • Pokazy sztucznych ogni

  • Pokazy rozrywkowe: kuchnia molekularna, iluzjonista, pokazy barmańskie itd.

eventy w całej Polske - whatevent
Konferencje z celebrytami

Nadchodzi deadline, a Ty wciąż nie masz pomysłu na atrakcje?

Charakteryzujemy się tym, że działamy błyskawicznie. Potrzebujesz pokazów sztucznych ogni wraz z dokładnym scenariuszem show? A może Twój event wzbogaciłby pokaz kuchni molekularnej opartej na ciekłym azocie, wykonany przez najlepszych szefów kuchni? Napisz do WHATEVENT, odpowiadamy na każde zapytanie. Potrzebujesz naszej pomocy od zaraz? Wiemy jak nadać wysoki priorytet nadchodzącym wydarzeniom, aby doszło do nieskazitelnej realizacji.

📫 pokazy@whatevent.pl
786 222 223

Logo whatevent.pl