Obsługa techniczna eventu, co to takiego?

Obsługa techniczno-eventowa wydarzenia to duże wyzwanie. Jest to wyraz zmysłu kreatywnego. Zapanowanie nad całym harmonogramem wydarzenia nie jest łatwe. Trzeba zwrócić uwagę na każdy, nawet najmniejszy szczegół, począwszy od oprawy scenografii aż po zaplanowane występy sceniczne. Nie zapominajmy o najistotniejszej sprawie, jaką jest bezpieczeństwo w trakcie trwania eventu. W końcu są to imprezy masowe i podstawą dobrze zorganizowanego spędu jest bezpieczeństwo uczestników. W ramach obsługi technicznej imprez zamkniętych i eventów publicznych mogą Państwo liczyć na kompleksową realizację.

Kto pracuję przy obsłudze imprez, koncertów?

Jednymi z najważniejszych ludzi pracujących przy danym evencie, są technicy i realizatorzy. Bez nich całe wydarzenie, po prostu by się nie odbyło. Są to osoby raczej mało widoczne, ponieważ zajmują się taki elementami jak:

 • Nagłośnienie
 • Oświetlenie
 • Budowa scenografii scenicznej
 • Umiejscowienie multimediów.

Dzięki technikom możemy świetnie się bawić na ulubionym koncercie czy zorganizowanym evencie. To on dbają o dobre nagłośnienie i o byś nie potykał się o kable od wszystkich niezbędnych urządzeń. Ściśle też współpracują z Riderami technicznymi artystów, tak sprostać ich wymaganiom.

Na, co zwracamy uwagę zajmując się organizacja eventów?

Szczególnie ważne jest, jak wcześniej było wspomniane bezpieczeństwo. Chodzi tutaj nie tylko bezpieczeństwo uczestników, ale również organizatorów i osób pracujących przy tworzeniu poszczególnych punktów scenariusza. Przy imprezach masowych z pewnością trzeba zainwestować w ochronę osób i mienia. Dzięki, czemu ludzie będą się czuli bezpieczni, a sprzęt nie ulegnie zniszczeniu. Każdy technik powinien posiadać, również licencje na pracę przy wysokościach, zapewnia to mu bezpieczną pracą.

Kolejnym elementem, na który zwracamy szczególną uwagę przy obsłudze eventu jest harmonogram. Posiadając dobrze skonstruowany harmonogram działań, możemy zaplanować kolejne punkty pracy montażystów i techników i ograniczyć przy tym cenny czas. Jest to ważne, aby praca była zgrana i były wytyczone kolejne etapy tworzenia sceny, scenografii. Przecież nie chcemy mieć dachu zamiast podestu scenicznego. Organizator zawsze musi nadzorować pracę, aby wszystko poszło z godnie z planem i zachwyciło Klienta.

Trzecim elementem, są próby sceniczne. Chyba najistotniejszy motyw dla każdego gospodarza. Jest to czas na pokazanie tego, co stworzyliśmy, sprawdzenie sprzętu nagłośnieniowego i oświetlenia. To moment na ewentualne poprawki scenografii scenicznej albo konsultacje z organizatorem. Próby powinny być krótkie, ale konkretne tak, aby ekipa mogła spokojnie dopracować resztę szczegółów i mieć czas na odpoczynek. Dzięki czemu w dniu wydarzenia będą mogli z otwartą i wypoczętą głową szybko reagować w momencie powstanie usterki tak, aby nikt tego nie zauważył.

Pamiętajmy, ze realizatorzy to najważniejsze osoby, dlatego trzeba zadać o ich dobre warunki pracy. Tak, aby nasz event był niezapomniany przez uczestników i budował dobry wizerunek.

Nasz firma zajmuję się kompleksową obsługą eventów i współpracujemy z szeregiem doświadczonych i wyszkolonych techników. To bardzo ważne, aby ciągle się szkolić i sprawdzać nowinki technologiczne. Połączenie tych elementów z naszą kreatywnością pozwala nam tworzenie nieszablonowych wydarzeń eventowych, koncertów na miarę nawet najbardziej wymagających klientów. Zwracamy uwagę na wszystkie, nawet najmniejsze elementy.

Posiadamy na wynajem takie elementy jak:

 • Sceny i podesty sceniczne
 • Dodatkowe wyposażenie (krzesła itp.)
 • Wynajem nagłośnienia i oświetlenia
 • Dekoracje sceniczne
 • Kordony, barierki, elementy zabezpieczenia
 • Namioty i hale namiotowe
 • Scenografia eventowa, teatralna, sceniczna.
 • I wiele innych elementów niezbędnych w organizacji dobrego wydarzenia.

Kluczowa dla nas jest Państwa satysfakcja i zadowolenie. Z nami każdy event będzie niezapomniany!