Targi książki to prawdziwa gratka dla każdego fana literatury czy mola książkowego. Rozmaici wydawcy prezentują swoje nowości, organizowane są spotkania autorskie ze sławnymi pisarzami, a także z tłumaczami znanych dzieł czy aktorami, których głosy można usłyszeć w audiobookach. To idealna okazja, by odkryć nowe fascynujące tytuły i gatunki. Oprócz tradycyjnych papierowych wydań, zapoznać można się również z nowościami w dziedzinie książek elektronicznych i wyposażyć w różnorakie gadżety. Jest to wyjątkowy event, będący prawdziwym wydarzeniem kulturalnym i świętem literatury!

Działanie promocyjne i nie tylko

Jak każde targi, również te, których głównym tematem są książki, mają na celu promowanie i reklamowanie wydawnictw i tytułów. Dlatego każde wydawnictwo będzie starało się przyciągnąć do siebie zwiedzających i zaprezentować się od jak najlepszej strony.

Podobny cel będą mieli organizatorzy targów, chcąc osiągnąć jak najwyższą frekwencję wśród zwiedzających. By to osiągnąć, będą musieli wymyślić i przygotować ciekawe atrakcje, które urozmaicą event. W tym wszystkim potrzebna okaże się pomoc, najlepiej ze strony osób, które mają doświadczenie w podobnych działaniach. Kogo zatem szukać?

Ludzie do zadań specjalnych!

Hostessy i hości to najlepszy wybór na każde targi. Jako osoby wyszkolone w obsłudze klienta, a jednocześnie charakteryzujące się wysokim poziomem kultury osobistej i nienaganną prezencją, świetnie poradzą sobie z każdym zadaniem. Powitają zwiedzających, udzielą informacji, a nawet przeprowadzą atrakcje. Jeśli spodziewamy się zagranicznych gości, odpowiednio dobrana hostessa czy host ze znajomością języka obcego umiejętnie zajmie się nimi. Z kolei na stoisku zaproszą zwiedzających, przedstawią ofertę i zadbają o to, by w zostawić w pamięci gości jak najlepsze wrażenie. To profesjonaliści, w których ręce można powierzyć wizerunek swojej firmy!

Tylko najlepsi!

Skoro wiemy już, że zamiast powierzać te role przypadkowym osobom, należy szukać zawodowców, to gdzie ich znaleźć? Najlepiej zgłosić się do agencji eventowej Whatevent! Nasze ogromne doświadczenie w organizowaniu wszelakich eventów pozwala nam polecić najlepsze osoby do obsługi targów. Współpracujemy tylko z najlepszymi hostessami i hostami w kraju! Nasi kandydaci posiadają wysokie kwalifikacje i praktykę w tym zawodzie, dzięki czemu staną na wysokości każdego zadania. Dalej nie szukaj – w Whatevent znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz!