Spotkanie firmowe w plenerze – dlaczego warto?

2021-10-11T12:58:09+02:0021 października 2021|Agencja Eventowa, Imprezy firmowe|

Integracja w firmie może przybrać różną postać i formę. Zazwyczaj są to różne wydarzenia w siedzibie firmy, albo wyjazdy integracyjne do zamkniętych pomieszczeń, typu escape room, hotel, czy kino. Dlatego proponujemy Wam dzisiaj spotkanie firmowe w formie na świeżym powietrzu. Dlaczego akurat takie? Koniecznie przeczytajcie do końca!

Spotkania na świeżym powietrzu mają pewne zalety i wyróżniają się od tych, organizowanych w pomieszczeniach zamkniętych. Co się zalicza do owych różnic?

  1. Wydarzenia na świeżym powietrzu są bardziej przestrzenne – nikt się nie czuje, jak w zamkniętej klatce – a jest to ważne w kontekście integracji z innymi pracownikami, z którymi być może nie było dotychczas czasu, aby się poznać
  2. Dotleniony organizm lepiej reaguje na bodźce, a to sprawia, że rozmowa „lepiej się klei” – a wiadomo, że im ciekawsza konwersacja się zawiąże, tym więcej tematów do rozmów będzie w przyszłości. Niektóre z nich być może przyczynią się do rozwoju firmy.
  3. zmiana otoczenia dobrze wpływa na kreatywność i odpoczynek – każdy ma pewnie dość tych samych ścian w budynku, będącym siedzibą firmy lub miejsca pracy. Aby nie popaść w letarg, warto wyjść z tego pomieszczenia i docenić otoczenie.

Nasze pomysły na spotkanie firmowe w plenerze:

  1. Festyn – sam ze swojego założenia, odbywa się na świeżym powietrzu i ma gromadzić większą ilość osób. Jest organizowany w ramach jakiejś okazji lub uroczystości, więc zapewnia także dobry nastrój i zabawę,
  2. Grill – opcja dla łasuchów i miłośników leniwego i powolnego spędzania czasu, podczas wielogodzinnych rozmów wieczorami,
  3. Jazda konna po lesie – opcja dla bardziej aktywnych, którzy nie boją się wyzwań i lubią poczuć wiatr we włosach!

Plener to sprawa, która każdego lata wysuwa się na pierwszy plan. Dlatego zachęcamy do pochylenia się nad proponowanymi przez nas opcjami, a jeśli Was któraś zainteresuje, śmiało do nas piszcie. Od lat zajmujemy się kompleksową organizacją różnego rodzaju eventów, więc będziemy wiedzieć, czego Wam potrzeba. Zapraszamy!

Call Now ButtonSKONTAKTUJ SIE