Ten event tematyczny może mieć naprawdę wiele twarzy. Począwszy od morskiej imprezy z wikingami lub piratami w tle, a skończywszy na hawajskich, gorących klimatach z drinkami, palmami i tancerkami. Jednak zacznijmy po kolei. Zapraszamy do zapoznania się z propozycją imprezy morskiej, w której nie zabraknie ani klimatu wikingów ani skąpanych w słońcu Hawaii. To od Ciebie będzie zależał finalny wybór głównego tematu tego wydarzenia. Gotowy na dawkę niesamowitych wrażeń i zabawy?

Wikingowie i Hawaje – scenografia 2 światów

  1. Scenografia w stylu Wikingów – Skandynawscy przodkowie kochali podboje na morzu i zdobywanie wysp. Dlatego pierwszym elementem scenografii będzie statek, tarcze, materiały do walki (topory/miecze/siekiery) oraz detale strojów: kamizelki ze skór zwierząt, brody, blond peruki zaplecione w warkocze itd. Nie zabraknie także skrzyń ze skarbami, czy namiotów i ogniska.
  2. Scenografia w stylu Hawajskim – Tutaj postawimy na 100% chillout oraz plażowe imprezy. Palmy, leżaki, bikini, baseny, drinki z palemkami, kwieciste koszule oraz kwiaty we włosach, tancerki, kokosy i dużo dobrej muzyki plus efekty świetlne w tym iluminacje.

Hawaje vs. Wikingowie – propozycje atrakcji

  • Rozrywkowe Hawaje – Lista atrakcji: nurkowanie, surfing, pływanie z delfinami, pokaz mody bikini, kurs robienia drinków, rozbijanie kokosów, wspinaczka po palmie, dyskoteka na plaży, casting na miss Hawaii, konkursy z nagrodami, pokaz fajerwerków, karaoke.
  • Rozrywkowi Wikingowie – Lista zabaw: poszukiwanie skarbów, nauka wiosłowania, zwijanie żagli, napad na statek, polowanie na dzika, strzelanie z łuku, turniej walk, ognisko, biesiada na plaży.

Wszystkie wymienione atrakcje odbędę się na sztucznej plaży, zorganizowanej przez nasz zespół. Na Twoje życzenie możemy dodatkowo zadbać o odrobinę morza w formie basenu. Jeżeli więc masz ochotę na wzięcie udziału w którejś z tych imprez to serdecznie zapraszamy Cię do kontaktu z nami poprzez podany niżej adres mailowy lub numer telefonu. Dzięki temu dokładniej omówimy wszystkie szczegóły oraz poznamy Twoje preferencje eventowe.