Zorganizowanie sylwestra to z pewnością trudne i wymagające zadanie, niemniej jednak jest to także okazja do wykazania się i zrobienia wrażenia na zaproszonych gościach. Eleganckie bankiety i wystawne bale to bardzo ciekawe propozycje na spędzenie ostatniego wieczoru w roku, jeśli jednak tego typu eventy nieco się nam znudziły to śmiało możemy zorganizować imprezę sylwestrową w zupełnie innym stylu. Mniej formalna forma, ciekawe stroje, klimatyczna muzyka i niezapomniany klimat lat 40. i 50.? Tak, to będzie strzał w dziesiątkę!

Sceneria sylwestrowa

Styl Pin-up to nieodłączny element wspomnianego okresu. Zadbajmy o ciekawą scenerię i wystrój lokalu, który wybierzemy na miejsce naszej imprezy. Do niezbędnych dekoracji z ówczesnych czasów musimy zaliczyć duże, kraciaste obrusy czy czerwone słomki do picia. Jeśli chodzi o wystrój lokalu  to w tej kwestii warto skupić się na detalach. Niemniej jednak, klimat lat 40 i 50 doskonale oddadzą duże, wzorzyste dywany czy ciężkie zasłony. Drewniane stoły i krzesła oraz niewielka scena dla naszych aktorów będą wystarczające.

Stroje Pin-Up

Z pewnością każdy z nas spotkał się ze zwrotem Pin-Up girl. Jest to styl ubierania się charakteryzujący się ciekawymi upięciami włosów oraz mocnym makijażem. Wszystkie kobiety, które przybędą na sylwestra muszą pamiętać o czerwonych ustach oraz bandamce, którą przewiążemy włosy. Noc sylwestrowa to jedna z tych okazji, kiedy możemy zaszaleć i poczuć się ekskluzywnie. Impreza o takim temacie pozwoli na mniej formalne stroje, niemniej zapewni poczucie bogactwa. Styl Pin-up był i jest skierowany do odważnych kobiet, które są pewne swojego ciała i chętnie podkreślają zalety swojej sylwetki. W rękach organizatora pozostaje decyzja o tym, czy goście indywidualnie zorganizują sobie przebrania czy też w miejscu imprezy będzie profesjonalny charakteryzator. Z doświadczenia wiemy, iż drugie rozwiązanie jest zdecydowanie bezpieczniejsze i ciekawsze. Profesjonaliści zadbają o stroje, fryzury i makijaż gości, a co za tym idzie sprawią, że każdy z uczestników poczuje się wyjątkowo i nie będzie odstawał od grupy.

Sylwester w stylu Pin-up to doskonała odskocznia od formalnych i eleganckich imprez. Jednocześnie jest to motyw bardzo ciekawy i chętnie wybierany przez naszych klientów. Jeśli przekonuje Was taki temat Sylwestra bądź chcecie stworzyć indywidualny projekt dostosowany do swoich potrzeb to skorzystajcie z pomocy agencji eventowej Whatevent.