Planując firmową imprezę stajesz przed wyborem jej przebiegu i atrakcji. Często bardzo ciężko zdecydować się na jeden konkretny temat. Fajnym rozwiązaniem w takim przypadku jest połączenie kilku styli, co zapewni różnorodność i możliwość wyboru spośród różnych urozmaiceń tego wydarzenia.

Eurotrip czyli podróż po Europie

Czyż to nie doskonały pomysł, będąc w jednym miejscu zwiedzić za jednym razem ogromną część Europy? Dzięki imprezie w stylu Eurotrip mamy to wszystko na wyciągnięcie ręki. Aby zabawa była jeszcze bardziej wizualnie atrakcyjna, już przed przyjazdem na imprezę, możemy podzielić uczestników na grupy i zaproponować ubiór zgodny z ubiorem kojarzącym się z jednym z krajów jakie podczas wieczornej wycieczki będzie można „zwiedzić”. Jeżeli jednak nie chcemy zdradzać nikomu tego jak będzie wyglądała impreza, zadbanie o takie detale zostawmy animatorom, którzy będą mieli w zanadrzu być może przebrania, a może rekwizyty kojarzące się z tematem spotkania.

Atrakcje i konkursy

Zależnie od wybranych krajów, będą przypominać i bezpośrednio wiązać się z tym, co z danym państwem się kojarzy. Z Hiszpanią na przykład kojarzy się corrida i byki. Tutaj bardzo sportowo możemy wykorzystać przejażdżki na mechanicznym byku rodeo. Konkurencja nie dość, że wprawi wszystkich w wyśmienity humor, to dodatkowo sprawdzi kondycję fizyczną uczestników – ujeżdżanie byka (nawet sztucznego) jest bowiem bardzo wyczerpujące. Niemcy to Oktoberfest, czyli nie może zabraknąć w beczkach złocistego trunku, a także motoryzacja – wyścigi na specjalnych maszynach? Czemu nie! Sprawdzimy kto jest w firmie prawdziwym mistrzem kierownicy. We Włoszech przepyszne jedzenie – pizza i makarony, a przy tym może i szybkie wyzwanie kulinarne? Francja i Paryż to nie tylko miejsce dla zakochanych, to również światowa stolica mody – konkurs projektowania z „byle czego” z warunkiem utrzymania się kreacji na modelu w czasie pokazu mody, może dostarczyć niepohamowanych wybuchów radości i z pewnością wiele dobrej zabawy. Holandia – kraj tulipanów i rowerów. Świetne do dekoracji, a także do konkurencji – albo czysto fizycznej czyli kto więcej kilometrów zrobi w określonym czasie lub szybciej przejedzie dany odcinek. Jeżeli nie chcemy aż tak „męczyć” uczestników imprezy, możemy zorganizować finezyjne i kreatywne malowanie rowerów. To tylko kilka krajów, a tak wiele pomysłów. Animatorzy na pewno przygotują niezapomniane atrakcje na tak bardzo europejską wycieczkę.

Organizacja imprezy w stylu Eurotrip

Mimo, że takie wydarzenie łączy w sobie bardzo wiele styli i ich różnorodność może przytłaczać, jednakże profesjonalna agencja eventowa poradzi sobie z takim wyzwaniem bez większego problemu. Warto powierzyć w jej ręce organizację takiej imprezy, dzięki czemu choć
w części będzie mogła ona być niespodzianką dla wszystkich zgromadzonych osób.