Wieczory tematyczne stały się popularną formą integracji pracowników. Coraz więcej firm organizując wyjazdy firmowe stawia na dobry wieczór w ciekawej tematyce. Wielu właścicieli firm wychodzi z założenia, że jest to najprostsza forma organizacyjna. Tak jednak nie jest, to bardzo duże wyzwanie nawet dla profesjonalistów. Zrobić wrażenie na poważnych klientach nie jest tak prosto. Wszystko leci z biegiem czasu do przodu, tak samo jest z organizacją wieczorów tematycznych. Nie wystarczy tylko zaprosić ludzi, poinformować ich, aby się przebrali i zamówić catering. W ten sposób nie zadowolimy ani siebie, ani naszych gości. Dobra organizacja eventu tematycznego to duże wyzwanie i nie wystarczą tylko typowe, schematyczne rozwiązania, dlatego ciągle się uczymy. Jeśli nie jesteśmy osobami kreatywnymi, to nawet doświadczenie nie pomoże. Właśnie, dlatego w naszej firmie stawiamy na artyzm, kreatywność i profesjonalizm. Tworzenie jest naszą pasją, dlatego warto skorzystać z naszych usług, aby zapewnić niezapomniane przeżycia dla wszystkich uczestników.

Jakie posiadamy przykładowe tematy imprez?

  • Impreza w stylu Hollywood Red Carpet
  • Impreza w stylu hawajskim (na piachu)
  • Impreza „piraci”
  • Impreza w stylu kasyno
  • Impreza „dziki zachód”
  • Impreza w stylu meksykańskim
  • Impreza w stylu brazylijskim
  • Impreza w stylu PRL
  • Impreza Christmas Party
  • Impreza w stylu lat 60′, 70′, 80′ i 90′

Oczywiście to tylko kilka najczęściej wybieranych schematów. Pomysłów jest mnóstwo, a zrealizować możemy dosłownie wszystko.  Warto się na jeden wieczór przenieść w inny świat i odpocząć od szarej rzeczywistości, a od tego właśnie tego wieczory są.

Jakie są korzyści z organizacji wieczór tematycznych?

Pierwszym nieodzownym plusem jest z pewnością możliwość integracji ludzi, pracowników. Uczestnicy mogą się lepiej poznać, pokazać z innej strony, a nie tylko sztywno biurowej. Pozwala to na zbudowanie pozytywnych relacji w pracy. Kolejną korzyścią jest świetna zabawa i możliwość odpoczynku po ciężkim dniu. Imprezy tematyczne wpływają też pozytywnie na naszą wyobraźnię i poczucie przynależności. Możemy stać się, kim tylko chcemy. Jaki temat, tyle możliwości. Organizując imprezy tematyczne, firmowe poprawiamy sobie opinie, nasi pracownicy są bardziej lojalni i lepiej utożsamiają się z marką. Im lepsza atmosfera, tym większa efektywność. Stawiajmy na alternatywne rozwiązania, dzięki temu każdy będzie mógł czuć się w stu procentach swobodnie i nie zastanawiać czy dobrze się ubrał, bo każdy będzie przebrany.

Co możemy zapewnić ze swojej strony?

Agencja eventowa Whatevent gwarantuje pełną organizację i obsługę wydarzeń. Kompleksowo zajmujemy się obsługą wszelkiego rodzaju imprez tematycznych. Organizujemy każde wydarzenie od A do Z. Planujemy scenariusz i w pełni go realizujemy przy współpracy z Klientem. Kluczowa dla nas jest satysfakcja, dlatego nie spoczywamy na laurach i śmiało idziemy przed siebie, wykorzystując najnowsze metody tak, aby zadowolić każdego Klienta. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Czy będą potrzebne sztuczne palmy czy lodowisko w środku lata. Zagwarantujemy wszystkie niezbędne elementy takie jak: budowa scenografii, nagłośnienie, krzesła, stoły, catering. Dopasujemy się do założonego budżetu i zaproponujemy wiele rozwiązań. Każdy detal jest ważny, a dzięki naszej pasji i precyzji, z pewnością będziecie usatysfakcjonowani, jakością wydarzenia. Bez wątpienia wieczory tematyczne to jedna z najciekawszych form integracji i dobrej zabawy.