Chopin Salon, czyli integracja firmowa w kulturalnym wydaniu

2021-07-20T15:31:57+02:0019 lipca 2021|Agencja Eventowa, Wyjazdy firmowe|

Ten znajdujący się w Warszawie obiekt to stolica polskiego środowiska chopinowskiego. Jest to miejsce niezwykle ciekawe, które ma swoją siedzibę w jednej z przedwojennych kamienic. Główną atrakcją w środku jest fortepian, przy którym każdego wieczora zasiada pianista i wygrywa największe dzieła polskiego, romantycznego twórcy. Można się w niej poczuć, jak za dawnych lat, gdy kultura polska była ukrywana w podziemiu przed uciskającą władzą.

 

Na jakie wrażenia można liczyć podczas takiego wyjazdu?

 1. Koncert muzyki poważnej – a utworami będą wyłącznie chopinowskie ekspresje,
 2. Poczęstunek w formie wina i ciasta – których nie zabraknie dla nikogo,
 3. Uświadczenie kawałka historii – bowiem to właśnie w takich miejscach budziło się życie kulturalne przedwojennej Polski,
 4. Spędzenie czasu w urokliwym wnętrzu starej kamienicy – a takie miejsca mają niepowtarzalny klimat – zapewniamy!

 

Kim był Fryderyk Chopin i dlaczego jego muzyka przetrwała do dziś w postaci wielu koncertów chopinowskich i kawiarni w romantycznym stylu?

 

Ten polski pianista szczycił się wielkim talentem. Swoim sprytem i warunkami fizycznymi, stworzył wielkie dzieła fortepianowe, których nie tak łatwo się nauczyć. Mówi się, że pianista, który opanuje dzieła Chopina, to wielki pianista. Jego utwory zachwycają, ponieważ są zupełnie nowatorskie, melodyjne i nastrojowe.

 

Jakie utwory tworzył Chopin?

 1. mazurki
 2. polonezy
 3. etiudy
 4. sonaty
 5. ballady
 6. walce
 7. koncerty fortepianowe

 

Pragniecie integracji firmowej w nieco spokojniejszym i kulturalnym wydaniu? Nadeszła ku temu doskonała okazja, bowiem Chopin Salon już na Was czeka. Jeżeli nie wiecie, jak ugryźć całe przedsięwzięcie i jak je zorganizować, polecamy usługi naszej firmy, której wieloletnie doświadczenie w zakresie organizacji tego typu wyjazdów, pozwoliło na wypracowanie koniecznych umiejętności w zakresie logistycznego myślenia. Jeśli macie do nas jakieś pytania, polecamy się z nami skontaktować, a wszystko Wam rozjaśnimy. Do zobaczenia!

Call Now ButtonSKONTAKTUJ SIE