Eventy firmowe to jedne z najczęściej organizowanych imprez w ostatnim czasie. Wyjazdy pracownicze są organizowane przez pracodawców, którzy stawiają nie tylko doskonałą zabawę swoich gości, ale również na integracje wewnątrz zespołu. Profesjonalne badania pokazują ogromny wpływ imprez integracyjnych na działanie i wydajność pracowników. Bez względu na ilość uczestników, miejsce wydarzenia czy rodzaj takiego wydarzenia, musimy pamiętać o zapewnieniu maksymalnego bezpieczeństwa wszystkim uczestniczącym w wyjeździe.

Impreza tematyczna

Czy impreza tematyczna to dobry pomysł na integrację? Otóż tak. Stworzenie świata w danym klimacie i wprowadzenie do niego uczestników sprawi, że nie tylko zjednoczą się, ale i zintegrują we wspólnej zabawie. Jako profesjonaliści doskonale zdajemy sobie sprawę, że organizacja takiego eventu wymaga większych pokładów czasu niż w przypadku zwykłego wyjazdu pracowniczego. Niemniej jednak wiemy, że również efekty są zdecydowanie bardziej odczuwalne- zespół w ramach  identyfikacji w tym samym świecie i konkurowania w zaplanowanych atrakcjach nabierają dystansu do codziennych obowiązków, a między poszczególnymi jednostkami nawiązują się relacje i więzi wspomagające późniejszą współprace.

Impreza tematyczna Kraina Lodu

Zimowa impreza do doskonały pomysł, jeśli chodzi o eventy mające na celu zintegrowanie uczestników. Organizując Krainę Lodu dajemy sobie mnóstwo możliwości na atrakcję i rozrywki, dzięki czemu takie wydarzenie ma szanse na stałe zapisać się we wspomnieniach gości. Impreza tematyczna Kraina Lodu musi posiadać odpowiednią scenografię. Do niezbędnych dekoracji musimy zaliczyć imitację bałwanów, dywany ze skóry, poroża na ścianach i drewniane meble. Klimat gór to także muzyka oraz tańce przy ognisku. Doskonałą porą na zorganizowanie takiego wyjazdu jest oczywiście zima. Dzięki takiemu wyborowi będziemy mogli zaprosić naszych gości do zabaw na świeżym powietrzu. Organizując rozrywki warto zdecydować się przejazdy skuterami śnieżnymi bądź na dmuchanych kołach przymocowanych do tych pojazdów- snow tubing. Te dwie atrakcje pozwolą wyzwolić w uczestnikach adrenalinę, a co za tym idzie zniwelować stres i napięcia. Dla mniej odważnym możemy wybrać bitwę na śnieżki bądź zjazdy na nartach na czas. Wszystkie konkurencje, w których nasi uczestnicy będą się zmagać pozwolą im się lepiej poznać, a co za tym idzie zintegrować.

Impreza tematyczna w stylu Krainy Lodu to doskonały pomysł na event. Nasza firma zorganizuje rzeźbienie w lodzie jako główną atrakcję. Na naszych oczach z ogromnych brył lodu powstaną prawdziwe arcydzieła. Powierzając naszym zawodowcom zorganizowanie imprezy w takim stylu masz gwarancję najwyższej jakości rozrywek i doznań.