Wyjazd na pokaz tańca towarzyskiego. Dacie się porwać na parkiet?

2021-06-24T02:22:23+02:0020 czerwca 2021|Agencja Eventowa, Wyjazdy firmowe|

Pokazy tańca towarzyskiego to zdarzenia niecodzienne i nieco „ukryte” dla przeciętnego człowieka. Dla tancerzy natomiast jest to cały świat i to nie byle jaki – bo wirujący, błyszczący cekinami, budowany na fundamentach rytmu i melodii – bardzo różnorodnych, czasem spokojnych i relaksacyjnych, a czasem zupełnie dynamicznych i emocjonalnych. Ten inny świat niesie też ze sobą konieczność wyrzeczeń – setki godzin spędzonych na wykonywaniu jednego ruchu, wzloty i upadki na parkiecie a także dbałość o dietę. Ten świat jest nieco tajemniczy, ale specjalnie dla Was odkryjemy go z dbałością o każdy detal. Proszę Państwa – zapraszamy do tańca!

Czym w szczególności charakteryzują się turnieje taneczne?

Każdy z nich jest nieco inny. Zależy oczywiście od grupy wiekowej, doświadczenia, sprawności fizycznej – są turnieje dla osób niepełnosprawnych oraz dla zupełnie zdrowych. Nie bez znaczenia jest też ośrodek organizujący przedsięwzięcie, a także kraj, w którym się odbywa, czy rodzaju – są latynoamerykańskie i standardowe. Każdy turniej jest indywidualny i niepowtarzalny, a jednocześnie łączy ludzi o tej samej cesze – miłości do tańca.

Dlaczego taniec jest tak ważny w życiu człowieka?

Przede wszystkim wyzwala emocje i uzewnętrznia je na zewnątrz. Dzięki temu widać, co człowiek tak naprawdę nosi w sercu i co czuje. Może być artystycznym zdarzeniem – poprzez płynność ruchu, gładkie przejścia z jednej figury w drugą, czy ekspresję dynamiczną. Taniec towarzyski dodatkowo był wydarzeniem kulturalnym przez wieki – stanowił o szacunku do drugiego człowieka i nawiązaniu z nim relacji damsko-męskiej. Turnieje mają za zadanie wyłonić najlepszą parę taneczną. Nie tylko ze względu na jej zdolności techniczne, ale także osobowość i ekspresję emocji.

Jeśli jesteście zainteresowani tańcem lub choć trochę lubicie artystyczne uniesienia, pełne piór, dobrej muzyki i niesamowitych zdolności ludzkiego ciała, serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Zabierzemy Was do świata cha-chy, salsy, a potem quickstepem przejdziemy do walca. To jak? Dacie się porwać na parkiet?

Call Now ButtonSKONTAKTUJ SIE