Choć wielu z nas studniówkę może mieć już za sobą, to wcale nie oznacza to, że nie można przeżyć jej ponownie. Zwłaszcza gdy chcemy doświadczyć klimatu żywcem wyjętego z amerykańskiego filmu o nastolatkach. Organizacja imprezy w stylu amerykańskiego balu studniówkowego to świetny przepis na dobrą zabawę bez słynnego przedmaturalnego stresu.

Wystrój jak z amerykańskiej studniówki

Znamy to doskonale z kina i telewizji: sala gimnastyczna, charakterystyczne oświetlenie i wymyślne kreacje wieczorowe. Jak przełożyć klimat prom (angielskie określenie balu maturalnego) na realia organizowanej przez nas imprezy? Ważne jest, by zapewnić gościom wystarczająco dużo przestrzeni na taniec. Oprócz tego zainwestuj w dekorację, na tle której pary będą mogły zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia. Dekoracja może mieć napis z rocznikiem, w którym ma miejsce impreza i może być przyozdobiona na przykład błyszczącymi anielskimi włosami. Nie zapomnij również o ponczu. Może składać się na przykład z herbaty, truskawek, cytryny i wódki z dodatkiem cukru. Najlepiej podawać go w wazie. I obowiązkowo w plastikowych czerwonych kubeczkach!

Atrakcje na imprezie w stylu balu maturalnego z Ameryki

Oprócz stoiska do zrobienia zdjęć lub foto budki, na amerykańskim balu studniówkowym bardzo liczy się taniec. Zadbaj o odpowiednie nagłośnienie i dobrą muzykę, przy której wszyscy będą się razem dobrze bawić. A żeby całe wydarzenie nie zgubiło prawdziwej esencji amerykańskiej studniówki, jego finałem powinien być wybór Króla i Królowej Balu, wybieranych przez oddanie swojego głosu na karteczkach i wrzucenie ich do przygotowanej na ten cel urny.

Bal w stylu amerykańskim będzie z pewnością świetną zabawą i okazją do choć chwilowego doznania powszechnie pożądanego American dream. Pomożemy Ci spełnić to marzenie: jesteśmy firmą, która od lat zajmuje się organizacją rozmaitych eventów i znajdziemy odpowiedź na wszystko, czego potrzebujesz. Już teraz zapoznaj się z naszą ofertą dekoracji, atrakcji i obsługi wydarzenia. Gwarantujemy najwyższy poziom satysfakcji ze strony naszego klienta.