Każdy z nas z pewnością miał taką sytuację, że nie wiedział gdzie pojechać na tegoroczną wycieczkę, urlop czy wakacje. Nic dziwnego, jest wiele miejsc, które przyciągają turystów swoim kolorowym krajobrazem, nieziemską kuchnią i ciepłym klimatem. Z pewnością ten wyjątkowy czas w roku chcemy spędzić w miejscu, które zagwarantuje nam najlepsze doznania i atrakcje. Turcja jest idealnym krajem, w którym połączymy spokój, wygodę i piękne widoki. Jest pełna kontrastów, piękne góry, majestatyczne góry – każdy znajdzie coś dla siebie!

Co przyciąga turystów w to miejsce?

Zdecydowanie będzie to Riwiera Turecka. Miejsce bardzo znane i lubiane przez okolicznych mieszkańców. Co w niej jest takiego wyjątkowego? Są to przede wszystkim dwa główne miasta – Alanya i Antalya – które oferują najlepsze jedzenie, hotele a także widoki. Riwiera Turecka jest maksymalnie zróżnicowana i z pewnością każdy turysta znajdzie na niej coś dla siebie. Jeśli szukacie genialnego miejsca na odpoczynek od zatłoczonego miasta i codziennych obowiązków w Turcji znajdziecie je na pewno! Złoty, lśniący piasek, krystaliczna morska woda o pilne błękitne niebo z słońcem. Gdzie zatem jechać? Opcji jest na prawdę dużo! Borsuk to starożytne miasto, z piękną plażą z widokiem na błękitne morze. W pobliżu plaży znajduje się wiele kawiarni, barów i klubów nocnych. No i wreszcie tętniący życiem Stambuł. To się nazywa wielokulturowa metropolia jedyna w swoim rodzaju! Miejsce ma wiele atrakcji,które każdy odwiedzający i chcący przygód wczasowicz, musi spróbować.

Co warto wiedzieć?

Turcja kusi nie tylko korzystnymi cenami, ale i pięknymi widokami oraz niezwykle rozbudowaną ofertą turystyczną. Kraj słynie również z bardzo wysokich temperatur. Przez cały sezon letni to jest od maja do października, temperatura nie spada później 30 stopni, a w lipcu i sierpniu często osiąga nawet do 40 stopni Celsjusza! O miejscach, które warto zwiedzić więcej nie będziemy mówić. To zostaje dla Was tajemnicą i pewnego rodzaju zagadką. Nie ma to jak doświadczyć tego na własnej skórze! I co najważniejsze – w Turcji możemy czuć się bezpiecznie. Jest to kraj gdzie nie ma wiele przestępstw. Wiadomo, jak wszędzie trzeba uważać i doglądać się dookoła, ale to chyba każdy ma już w nawyku.

To jak? Gotowi na zasłużony urlop w pięknych krajobrazach w Turcji? Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia dalszych szczegółów całego planu wycieczki! Gwarantujemy niezapomniane atrakcje i piękne widoki. Zadzwoń już dziś, a dowiesz się, co na Ciebie i Twoją grupę czeka!