Czy warto wynająć stand-upera na imprezę?

2021-02-20T02:40:18+01:0024 lutego 2021|Agencja Eventowa, Okiem specjalisty|

Obecnie prawdopodobnie większość ludzi wie, czym jest stand-up. Ta forma komedii już dawno przebiła swoją popularnością wszystkie inne, na czele z kabaretami. Najbardziej trafia do osób w wieku 25-50 lat, a więc prawdopodobnie spodoba się większości pracowników Państwa firmy!

 

Dlaczego stand-up?

Korzyści z zaproszenia stand-upera na imprezę firmową jest mnóstwo. Przede wszystkim zagwarantuje on świetną zabawę każdemu, kto choć trochę podziela poczucie humoru prezentowane przez danego komika. Warto się rozejrzeć za poszczególnymi nazwiskami, ponieważ w branży stale pojawiają się nowe osoby prezentujące zupełnie różne i odmienne rodzaje komedii. W związku z tym dobrze jest się zastanowić i dobrać stand-upera do przekroju demograficznego oraz upodobań danej grupy pracowników. Oczywiście może się to nie udać, ale zdecydowanie warto zaryzykować! Kolejną korzyścią, tuż obok dobrej zabawy, jest integracja wśród pracowników. Jak powszechnie wiadomo, nic tak do siebie nie zbliża nawzajem, jak alkohol oraz śmiech – połączenie tych dwóch kwestii wydaje się najlepszą opcją, by pracownicy bardzo szybko nawiązali ze sobą przyjaźnie, a nawet jeśli nie, to przynajmniej przełamali lody. Będzie to gwarancja świetnej atmosfery podczas pozostałej części wieczoru, która być może przełoży się potem także na codzienne funkcjonowanie firmy.

 

Ile to kosztuje?

Nie da się ukryć, że wynajęcie stand-upera nie należy do najtańszych opcji na imprezę. Koszty występów zaczynają się od ośmiuset do tysiąca złotych za trzydziestominutową rozrywkę, zaś kończą, w zależności od poziomu rozpoznawalności i popularności danego komika, nawet na kilkunastu tysiącach złotych. Wśród tego grona jest na przykład Mateusz Socha, Abelard Giza czy Rafał Pacześ, a więc nazwiska, które zawojowały nie tylko scenę stand-upową, ale również inne formy sztuki i inne media. Zdecydowanie warto zastanowić się nad dopłaceniem nieco, aby poza dobrą zabawą zagwarantować pracownikom atrakcję w postaci obecności znanego artysty na evencie firmowym. Będzie to niezwykle korzystne pod wieloma względami. Zachęcamy do skorzystania z usług naszej firmy eventowej – gwarantujemy świetną rozrywkę oraz organizację tego rodzaju imprezy od samego początku do końca, w niezwykle profesjonalny sposób.

Call Now ButtonSKONTAKTUJ SIE