Szybka atrakcja – dym w sprayu

                Wiele wydarzeń i uroczystości wiąże się z wynajęciem sali bankietowej, szczególnie teraz – w okresie karnawałowym – tego typu imprezy będą górowały nad innymi. Bale maskowe to najpopularniejsze eventy organizowane zawsze w pierwszych tygodniach każdego nowo rozpoczętego roku. Jest to także wspaniała okazja do zaplanowania imprezy integracyjnej dla pracowników.

Organizacja balu maskowego

                Wynajęcie sali balowej to dopiero początek organizacji takiego eventu. Aby dopilnować każdego szczegółu warto jednak skorzystać z usług agencji eventowej. Nasza firma zajmuje się kompleksową organizacją wszystkich imprez, których głównym celem jest fantastyczna zabawa
i budowanie pozytywnych relacji w kontaktach międzyludzkich. Na naszej głowie pozostanie przygotowanie i dekoracja sali wraz z obsługą zapewniającą posiłki. Zadbamy także o najlepszy zespół muzyczny, a nasi animatorzy będą mieli na uwadze dobry humor wszystkich gości, serwując specjalnie dla nich ciekawe zabawy i konkursy.

Atrakcje na balu karnawałowym

                Oprócz zabaw z konferansjerem, uświetnić wydarzenie można poprzez organizację różnych pokazów oraz atrakcji towarzyszących. I tak zwykły taniec, niewielkim kosztem można przenieść dosłownie w chmury. Tam, gdzie właściciele nie wyrażają zgody na używanie wytwornic dymu, skorzystać można z dymu w sprayu. Jego zalety to długo utrzymująca się mgiełka, w której fantastycznie rozchodzić będzie się światło lasera lub innych efektów. Jest bezwonna i nie drażni dróg oddechowych, co zdecydowanie przemawia na jej korzyść. Także brak w jej zawartości freonu dodatkowo zachęca do jej wykorzystania. Wszyscy zaproszeni goście na pewno będą zachwyceni mogąc tańczyć pośród chmur. Jeżeli jednak taki dym w sprayu to za mało, nasza agencja ma w swojej ofercie setki wspaniałych atrakcji, które z powodzeniem można wykorzystać na balu. Mowa tutaj o występach na żywo artystów znanych z polskiej i zagranicznych scen muzycznych, występy kabaretów czy też pokazy artystyczne. Te ostatnie to szeroki wachlarz możliwości – może być to pokaz barmański, pokaz sztuczek magicznych czy też brazylijskiej, karnawałowej samby. Wybór należy do ciebie – my zajmiemy się profesjonalnym wykonaniem, a dodatkowo gwarantujemy niezapomnianą zabawę i noc pełną gorących emocji.