Seria autorstwa Johna Ronalda Reuela Tolkiena ma dziś rangę kultowej. Została zaadaptowana w kilku filmach i grach wideo, ma potężny fandom i cieszy się dzięki temu ogromnym uniwersum. Daje to duży potencjał do przygotowania imprezy tematycznej dla fanów „Władcy Pierścieni”. A w Łodzi znajdziesz kilka miejsc, które świetnie sprawdzą się przy organizacji takiego eventu.

 Organizacja imprezy w stylu „Władcy Pierścieni”

 Na imprezie w stylu dzieła Tolkiena warto umieścić jak najwięcej detali z zaprojektowanego przez niego uniwersum. Zadbaj o odpowiednie kostiumy, wpasowujące się w klimat fantasy. Na plus okażą się również wierne oryginałowi dekoracje. Możesz przygotować na przykład wystrój w stylu chatki hobbita. Dobrym pomysłem będzie też zatrudnienie animatora, który zajmie się zabawianiem gości. Może być on przebrany na przykład za Gandalfa. Dla uczestników imprezy możesz przygotować też pamiątki w postaci obrączek – replik tych znanych z filmów Petera Jacksona.

Gdzie w Łodzi zorganizować imprezę w stylu „Władcy Pierścieni”?

 Łódź oferuje wiele ciekawych przestrzeni, które, przy użyciu odpowiednich dekoracji, będziesz mógł bez problemu na kilka godzin przetransformować w miejsce godne Tolkienowskiego świata. Dobrze sprawdzi się na przykład przestrzeń Bajkonura, którą wynająć można między innymi na imprezy i wydarzenia kulturalne. Zapoznaj się również z miejscami na jednej z najpopularniejszych łódzkich ulic, Piotrkowskiej – znajdziesz tam szereg klimatycznych kawiarni i restauracji, które także mogą dobrze posłużyć przy organizacji takiego eventu.

 Dlaczego warto zorganizować imprezę z motywem z „Władcy Pierścieni”?

 Seria Tolkiena ma liczne grono fanów. Dlatego impreza tego typu może zwrócić uwagę wielu z nich, co dla Ciebie i Twojej działalności może stać się bardzo dobrą reklamą. Impreza tego typu to również wspaniała okazja do poznania nowych ludzi o podobnych zainteresowaniach oraz szansa na poczucie się choć przez chwilę jak jeden z bohaterów filmów Jacksona.

Jeżeli rozważasz organizację wydarzenia tego typu, nasza firma służy pomocą. Whatevent to wykwalifikowana agencja zajmująca się organizacją rozmaitych eventów. Cieszymy się długą obecnością na rynku, a co za tym idzie, również dużym doświadczeniem w zakresie organizacji rozmaitych imprez. W naszej ofercie znajdziesz także bogate zasoby dekoracji i kostiumów odpowiednich na planowane przez Ciebie wydarzenie. Gwarantujemy profesjonalne działanie oraz stuprocentową satysfakcję z efektów. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.