Temperatura za oknem powoduje chęć wybrania się na plażę, jednakże w bliskiej odległości takiej brak? A może jest środek zimy i chciałoby się przenieść w ciepłe kraje, tam gdzie rozpalony piasek zachęca do słodkiego lenistwa? Z agencją eventową Whatevent wszystko jest możliwe! Niezależnie od pogody za oknem, zabierzemy ciebie i twoją firmę w upragnione, tropikalne klimaty.

Mobilna plaża w sam raz

                Wyczarowanie kawałka plaży w dowolnie wybranym przez ciebie miejscu, nie stanowi dla nas żadnego problemu. Tony prawdziwego piasku połączone z ogromnymi palmami i charakterystyczną roślinnością będą potrafiły przenieść wszystkich zgromadzonych na imprezie gości w zupełnie inny wymiar. Plaża z prawdziwego zdarzenia nie może obyć się oczywiście bez hamaków i leżaków. Oprócz tak standardowego wyposażenia, naszym zadaniem będzie stworzenie (i to dosłownie!) tropikalnego klimatu. Zajmiemy się temperaturą i oświetleniem. Naszej uwadze nie umknie także doskonale dobrana muzyka, która będzie zachęcać do wspólnej zabawy. Drinki z palemką pod ogromnymi, palmowymi parasolami? A może woda kokosowa prosto z orzecha? Spełnimy każde plażowe marzenie i dzięki temu stworzymy fantastyczne wspomnienia u wszystkich uczestników eventu.

Zaskocz wszystkich tworząc plażę!

                Brak informacji to także informacja – zabierz swoich współpracowników lub znajomych na wycieczkę niespodziankę. Dla naszej agencji stworzenie wypożyczalni strojów plażowych to także nie problem. Zaskoczenie na twarzach wszystkich zaproszonych gości będzie bezcenne. Wybierając mobilną, tropikalną plażę w środku zimy efekt „wow” będzie wręcz podwójny. Agencja Whatevent dostosuje plażę do twoich indywidualnych wymagań. Możemy na jej środku postawić także wspaniałe zjeżdżalnie i huśtawki. Wybierając naszą firmę do organizacji i stworzenia tropikalnej plaży, wybierasz kilkanaście lat doświadczenia popartego setkami referencji i zadowolonych klientów. Postaw na sprawdzony team, który w profesjonalny sposób podejdzie do twoich oczekiwań. Sprzęt, który wykorzystujemy jest najwyższej jakości. Dbamy również o powierzchnię podłoża, na którym plaża ma zostać zorganizowana – poprzez odpowiednie zabezpieczenie, możemy wyczarować to tropikalne miejsce praktycznie w każdym miejscu.